ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב בארץ

כיום, בענף הרכב בארץ קיימים 3 סוגי ביטוחים שונים והם ביטוח חובה, ביטוח צד ג´ וביטוח מקיף, כל הביטוחים יחדיו אמורים להשלים אחד את השני ולהעניק כיסוי כולל ומושלם כנגד תאונות. מתוך השלושה, ביטוח חובה, כשמו כן הוא, חובה שיהיה ברשותכם, ואין זה משנה איזה כלי רכביש ברשותכם – משאית, רכב פרטי, טרטור, אופנוע וכו´. נהיגה ללא ביטוח חובה אסורה על פי חוקי המדינה.

ביטוח חובה
אז מדוע בעצם קיימים 3 סוגי ביטוחים שונים? ביטוח חובה לרכב לדוגמה, מעניק כיסוי כנגד נזקי גוף ונפש, לא רק לבעל הביטוח אלא גם לכל המעורבים בתאונה. ביטוח חובה לרכב מכסה את כל הטיפולים שלהם יזדקקו הנפגעים ויותר: החל מהתשלום על האמבולנס, דרך האשפוז בבתי החולים, טיפולים שונים, תרופות ועד תשלום על ימי מחלה. בנוסף, הביטוח מכסה גם תשלומים לגבי נזקי נפש ואובדן כושר עבודה.

ביטוח מקיף
בניגוד לנזקי גוף ונפש, ביטוח מקיף נחשב לביטוח רכוש לכל דבר והוא מעניק כיסוי כנגד נזקי רכוש שנגרמו לרכש של בעל הביטוח עקב תאונה אשר מתאימה להגדרת הפוליסה. בין התאונות ניתן למצוא שריפות, שיטפונות, רעידות אדמה, תאונות דרכים, פריצות, גניבות, וכדומה. מסיבות אלו, ביטוח מקיף נחשב גם ליקר ביותר מבין ה-3, אולם כאשר נזכרים כי רכב הוא ההוצאה השניה בגודלה, רואים מדוע ביטוחו הוא כה יקר.

ביטוח צד ג´
ביטוח צד ג´ הוא ביטוח אשר מעניק כיסוי כנגד נזקים שנגרמו לצד ג´ בתאונה, כגון רכב אחר, גדר או עמוד תאורה וכדומה. חישבו על ההוצאה שתהיה לכם במקרה שתתנגשו עם רכב מרצדס יוקרתי ותימצאו אשמים – לעיתים נזקים אלו יכולים להגיע לעשרות אם לא מאות אלפי שקלים. ביטוח צד ג´ יכול להציל אותכם במקרה זה, כך שכל שתשלמו יהי דמי ההשתתפות העצמית

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר