ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

למה להשוות ביטוח רכב?

סביר להניח כי כשתצא לנהוג בכביש, הרכב שלפניך יהיה בעל ביטוח רכב זול יותר משלך. למה? משום שמרבית האנשים עושים ביטוח רכב כיום רק לאחר השוואת מחירים. ישנן מגוון שיטות להשוואת מחירים. חלקם עושים זאת באמצעות ביטוח רכב בדואר , חלק משווים באמצעות מחשבון ביטוח משרד האוצר, וחלק פשוט נרשמים באמצעות טופס מקוון לשירות השוואת מחרים באינטרנט, כשלאחר השארת הפרטים, נציגי חברות הביטוח מתקשרים להציע את ההצעה המשתלמת ביותר שלהם. היות ומערכת התמחור הינה דינאמית ומשתנה, רצוי להשוות מחירים בכל פעם מחדש שמתעורר הצורך בביטוח רכב חדש.

אילו ביטוחים ניתן להשוות?
באופן עקרוני, שיטות ההשוואה מתחלקות לשניים: במחשבון הביטוח של משרד האוצר ניתן לחשב ביטוח חובה לרכב, לאחר הזנת פרטים את המחירים המוצעים על ידי מספר חברות ביטוח בסדר עולה. מצד אחד, ישנו קנה מידה למחיר הביטוח הסטנדארטיים. מצד שני, הביטוח לא כולל התאמות מיוחדות שהנהגים היו רוצים לערוך אולי בביטוח שלהם ולכן המחיר אמור להשתנות בהתאם. ניתן לערוך השוואת מחירים גם לביטוח רכוש – כלומר לביטוח מקיף לרכב ולביטוח צד ג´ שאולי נכלל בתוך המקיף. את השוואת המחירים הזו ניתן לעשות באופן יזום תוך ניהול הצעות המחיר שהתקבלו לאחר שיחה מול הנציגים.

האם הצעת ביטוח לרכב עשויה להשתנות משנה לשנה באותה חברת ביטוח?
התשובה היא כן! מחיר ביטוח משתנה באופן רגולטורי ומסיבות שונות. חברות הביטוח עורכות בעצמן ניתוחים סטטיסטיים ומשנה את המחירים בהתאם לנתונים, כמו גם שינויים הנובעים מטעמי תחרותיות בין חברות ביטוח רכב אחרות. אפילו כשמדובר בביטוח לאותו הרכב שלא השתנה בו או בנהג דבר משנה שעברה, עדיין יכול להיות שחברת הביטוח שינתה תנאים לחוזה הבא, כשבאופן כללי אין להניח כי בוצע חידוש אוטומטי לחוזה הביטוח הישן.

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר