ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח משאית

ביטוח למשאיות הינו תחום ייחודי ביותר בענף הביטוח הרכבים הכבדים ,זאת משום שלרוב מדובר בפוליסה מורכבת ביותר ובנוסף רמת הסיכון הגבוה דורשת ידע ומקצועיות של חברת ביטוח המתמחה בתחום. בנוסף תחום המשאיות מכיל בתוכו סוגי כלי רכב שונים המיועדים להובלות, עבודות הנדסה, עבודות חקלאיות וכו..

ביטוח חובה למשאית
תחום הביטוח חובה למשאיות נחלק ל2 קטגוריות אם- רכבים עד 16 טון ורכבים מעל 16 טון. ביטוח החובה למשאיות מכסה נזקי גוף והינו חובה בהתאם לחוק. 

ביטוח צד ג´ למשאיות
ביטוח צג ג´ כולל בתוכו נזקים לצד ג´ , קיימת אפשרות בחלק מחברות הביטוח לעשות הגדלה של  גבולות האחריות. משמע,  לשנות את גודל ההשתתפות העצמית,  בתמורה או להחסרה של הפרימה בהתאם לנסיבות הקיימות.

ביטוח מקיף למשאית
ביטוח מקיף למשאיות כולל פרמטרים הנמצאים בענף ביטוח הרכב, גובה הפרמיה תקבע בהתאם לגיל הנהג, לעברו הביטוחי והיסטורית התביעות של הנהג. בכל הנוגע לכיסוי הביטוחי במסגרת ביטוח מקיף לא קיימים הבדלים דרסטיים בין רכב פרטי למשאית. הביטוח המקיף למשאית כולל גם את הכיסוי למקרה של תאונה או גניבה, ובנוסף למקרים של התלקחות או התפוצצות. ההבדל העיקרי הינו בנושאי העלויות הכספית. משמע,עלויות הפרמיה וסכומי ההשתתפות העצמית, גבוהים משמעותית בביטוח משאית לעומת ביטוח רכב פרטי.

כיום ניתן לרכוש כתוספת כיסויים נלווים כמו ביטוח שבר של שמשות, ביטוח עבור חילוץ וגרירה, ביטוח על הגנה משפטית וביטוחים נוספים על אביזרים ותוספות נלוות.

כתבות נוספות בנושא ביטוח משאית:
ביטוח משאית
ביטוח רכב מסחרי עד 4 טון
ביטוח אוטובוס

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר