ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב לסטודנטים

סטודנטים ידועים כעם "עני" ומרוד – כשכל דבר בא על חשבון השני: זמן לימודים בא על חשבון זמן העבודה, החזקת רכב יכולה לרושש את מי שמשלם על הלימודים וגם את מי שלא – משום שההכנסות לא מספקות בקצב הזה, ישנם "טיולים" ארוכים בדרך אל החניה הייעודית או הוצאות קבועות בגין חניות ודלק, שלא לדבר על טיפולים שהרכב המתיישן אמור לעבור. מה עושים כשצריך לשלם על ביטוח רכב? הלא אי אפשר לוותר עליו. הפתרון: הולכים על הביטוח הזול. חברות הביטוח התעוררו, וייצרו ביטוח לרכב מותאם לסטודנטים.

לא צריך לעשות ביטוח מלא
המדינה מחייבת לעשות "ביטוח חובה" בלבד, לגבי שאר הביטוחים- אפשר לבחור באופן עקרוני. לא חייבים לעשות אותם, ואפשר לרכוש אותם בחברת הביטוח שמציעה את ההטבות הכי גדולות לסטודנטים – כמו למשל ביטוח מקיף זול לסטודנטים, או ביטוח צד ג´ בנפרד. חשוב לברר מה כולל כל ביטוח ולהשוות לאחר מכן מחירים לכל ביטוח בנפרד – וגם יחד.

מה עם סטודנטים עד לגיל 24?
מסלול החיים הבלתי פורמאלי אומר- לימודים לאחר הטיול הגדול, או לאחר צבא. מי שמממש זאת ועדיין לא עבר את גיל 24 ועונה על ההגדרות של ביטוח נהג חדש וצעיר, ישנו חשש סביר להניח כי מחיר הביטוח יהיה הגבוה ביותר שניתן למצוא בסולם מחירי הביטוח. חברות ביטוח לא מעוניינות להסתכן בלבטח נהגים המועדים לתבוע אותם בעתיד, ומעלות את מחיר הביטוח מראש. במיוחד אז – הסטודנט חייב אויר לנשימה, להטבות ולהנחות שתעודת הסטודנט מעניקה לו.

מחשבון ביטוח לרכב
ישנו אתר ממשלתי שמאפשר שימוש במחשבון ביטוח חובה של משרד האוצר. בדרך כלל, לא ניתן להזין בטופס המקוון פרט כה חשוב המעיד על הנהג כסטודנט הזכאי להנחה. על כן, מומלץ ליצור קשר עם נציגי שירות שונים לאחר השוואת מחירי ביטוח, ולהסביר להם טלפונית כי אתם סטודנטים ויכולים לשלוח צילום של תעודת סטודנט תקפה.

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | ביטוח נסיעות לחו"ל |  צור קשר