ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב ליום אחד

לעתים קורים מצבי תפר, שבהם נזקקים לביטוח רכב ליום אחד. אזרחים הגונים שמעוניינים לשמור על החוק חייבים לשמור על רצף בביטוח רכב אם ברשותם רכב. העניין קורה במצבים בהם רוכשים רכב חדש ומקבלים אותו עוד לפני שמוכרים את הקודם, כמו גם שימוש זמני של נהג שאינו מצוי בביטוח רכב הרגיל (ביטוח נהג צעיר חדש, הקונה של הרכב) ועוד אפשרויות . אנו יודעים כי ביטוח רכב זמני ניתן לעשות מתקופה של מינימום שבוע ימים ואילך, אולם האם ניתן לערוך ביטוח "חד פעמי" ליום?

סירוב של חברות ביטוח לבטח ליום אחד
סביר להניח, כי מי שמעוניין בביטוח מסוג זה, יתקל בסירוב חוזר ונשנה מחברות ביטוח שונות, אלא אם המחיר שיקצו ללקוח יהיה יקר מאוד. במקרה כזה לא תהיה ברירה, ויכול להיות שאפילו יבחר לבטח את הרכב והנהג בחברת ביטוח הפול היקרה, אולם עדיף יקר מאשר כלום. חברות הביטוח תסרבנה לעשות כן, משום שזה פשוט לא משתלם. היות וביטוח חובה אינו יקר באופן יחסי והמחיר ליום הוא "זעום" – לא יהיה רווחי לחברה, אולי אפילו יניב הפסד קל.

מדוע חייבים לנסוע עם ביטוח חובה?
החוק דורש מכל נהג ביטוח חובה בתוקף, אפילו אם הרכב לא נוסע. נסיעה ללא ביטוח חובה מהווה עבירה על החוק, ומי שנתפס צפוי למשפט ולעונש. הסיבה לכך שביטוח חובה מחויב על פי חוק, הוא מתוך הרצון להיות ערב לאפשרות שיהיה כיסוי לנפגע בשעת תאונה. נהג שחו"ח נפגע באוטו או נוסעיו יפוצו מאת הביטוח על הנזק הגופני שנגרם להם.

ביטוח רכב ליום אחד – לנהג צעיר
כדאי לשים לב לתמרון שמאפשרות חברות הביטוח לנהגים הצעירים: במידה ומעוניינים לבטח נהג צעיר כמו למשל בביטוח לסופי שבוע או אף לשעות בודדות, ניתן להתקשר או לשלוח הודעה לחברת הביטוח כך שיוכל לחסוך בתעריף הביטוח תוך שהוא מודיע לחברת הביטוח מתי בדיוק הוא נכנס לרכב ומתי בדיוק יצא ממנו.

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר