ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח למונית

מונית היא כלי רכב ציבורי שמסיע נוסעים על פי היתרים מיוחדים. ישנן מוניות שירות, וישנן מוניות שנראות כמו רכבים פרטיים רק עם כובע קטן למעלה ומספר. האם אלו משלמים אותו דבר כמו בעלי רכב זהה המוחזק לצורך שימוש פרטי? התשובה היא שבעלי מוניות מחויבים לעלויות ביטוח רכב גבוהות יותר משל בעלי רכבים פרטיים. עולם הביטוח בנוי על פי יחס ישר בין סיכונים לעלות למבוטח – וזו הסיבה שמייקרת במידה כה רבה את הביטוח למוניות.

נהגי מוניות מבלים זמן רב על הכביש
נהגי מוניות עושים במונית כבביתם- נוסעים בה לאורך שעות היממה- שעות רבות ללא הפסקה, לעתיים ישנן נסיעות " ספיישל" למקומות מרוחקים ובין עירוניים, העבודה בקיץ מייבשת ומתישה והיום ארוך יותר, לעומת זאת בחורף שעות החושך מתרבות ועימן עייפות שיורדת מהר יותר. נהגי מוניות נמצאים בסיכון משום שהם טרף לשודדים (והיו מקרים בעבר) כבעלי מקצוע שיש להם מזומן רב בכיסם. כל הסיכונים הללו מובילים לחישוב ביטוח חובה יקר יותר– שהחזרי הביטוח יוכלו להיות גבוהים יותר במידת הצורך.

בלאי לא במלאי
מי שמתכנן לעשות ביטוח מקיף לרכב, חייב לדעת כי הביטוח לא כולל תקלות ברכב שנובעות כתוצאה מבלאי ושחיקה, כמו למשל צמיג ביתר לחץ או פלסטיק של פנס מעומעם מחומרי ניקיון, שמטשטש את האור. זאת למרות ששחיקה עלולה להיות הגורם מספר אחת לתאונות ברכב שנוסעים עליו המון. ביטוח מקיף כן יכול לכלול מצבים שונים של תאונות – בין אם נגרמו על ידי המונית או על ידי מכונית אחרת למשל או פורץ.

איך להוזיל את הביטוח?
היות וחברות ביטוח אינן מעוניינות להעניק ביטוח זול למוניות (זה לא משתלם), רצוי להצטרף לביטוח רכב קולקטיבי (מעל ל-40 מכוניות) שמוזיל אוטומטית את המחירים. מדובר בדרך כלל על פוליסת ביטוח סטנדרטית למונית, ומי שמעוניין להוסיף סעיפי ביטוח – ישלם מעט יותר.

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר