ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב כדי שתשנו בשקט

כשמדברים על פוליסת ביטוח רכב, יש לה תוקף גם כאשר לא משתמשים ברכב באותו זמן שנגרם הנזק. רכבים רבים ניזוקו בזמן שהתחוללה סערת רוחות וגשמים, שטפונות, מקרי שריפה, תאונה שביצע אדם אחר ברכב, הטלת האופנוע או הקטנוע על פני המדרכה ומכל סיבה אחרת. במידה שהיה ביטוח מקיף, ניתן להפעיל אותו כדי לחסוך הוצאות של כספים רבים שהיו עלולים לצאת מן הכיס הפרטי אילולא תקפותו של אותו ביטוח מקיף. כדי שהוא יהיה בתוקף, יש לחדש אותו מדי שנה תוך כדי הפעלת עיקרון הרצף.

ממי רוכשים את הביטוח?
את הביטוח רצוי לרכוש מחברת הביטוח שתציע את הביטוח המשתלם ביותר. כלומר – לא משנה כמה הוא יעלה, השאלה מה הוא מקנה לכם, וביחס לפוליסות ביטוח אחרות; יכול להיות שהפוליסה הזו עולה מחיר ממוצע – לא הכי זול שישנו, ועדיין לא מציעה את האפשרויות כפי שפוליסה אחרת הייתה עושה. לכן, יש לערוך השוואת ביטוח.

השוואות ביטוח מקיף
השוואת הביטוח המקיף יכולות להסתיים גם בתום חמש עשרה דקות – הכל תלוי בגישה ובידע שנרכש. יש להשאיר פרטי התקשרות באתרי השוואות מחירים, ולצפות לשיחת טלפון מנציגי 2-3 חברות ביטוח. לכל אחד ישנו קלף מנצח על פני האחר, אולם רצוי שאתם תוכלו לדעת מה טוב עבורכם.

ביטוח רכב שיש בו את כל הכיסויים
ביטוח רכב שיציע את כל הכיסויים יהיה ביטוח משתלם יותר בדרך כלל, גם אם סכום התקרה אינו גבוה במיוחד. אפשר לנטרל כיסויי ביטוח בלתי רצויים או "מיותרים" בעבורכם, לדוגמה – אם אין לכם מערכת סטריאו משוכללת ברכב – אולי אין צורך בביטוח תכולה, ואם ביטוח השמשות הבסיסי יקנה לכם ממילא כיסוי טוב, אין צורך להשקיע בכיסוי נוסף.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר