ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

רכישת פוליסת ביטוח רכב באינטרנט

היום הכל קורה באינטרנט, ועושה רושם שאת זמננו אנו מבלים בתוך המסך הקטן – בכל זמן אפשרי. מכאן רבים רוכשים את קניותיהם – מעבר לכביש או מעבר לים, וגם את הפוליסות לביטוח רכב בין היתר. למעשה, ישנן שיטות להשוואת מחירים באמצעות האינטרנט – אולם את הרכשה לא עורכים באמצעות האינטרנט עצמו – אלא אם ישנה חברת ביטוח שכבר משתמשת בטכנולוגיה הזו באופן מאובטח. רצוי לדעת, שכיום ישנו ביטוח מאת חברת האשראי ממילא על הכרטיס, ולכן אין צורך לפחד ממתן הפרטים באמצעות טלפון או אינטרנט.

להזמין ביטוח רכב בכל שעה
היום אפשר להזמין השוואת ביטוח רכב בכל שעה. נציגי חברות הביטוח יחזרו אל משאירי הפרטים בשעות עבודתם במשך היום, ויציעו ביטוח רכב שמתאים לפי הפרטים של המבוטח. אין צורך לבצע את הרכישה ברשת, אלא שהשיחה עם נציג השירות תחשוף את הנתונים ואת התנאים בפוליסה. אחרי 2-3 הצעות, הופכים חכמים יותר.

לחסוך זמן
הזמנת ביטוח באמצעות האינטרנט חוסכת זמן רב – בהמתנה לנציג ולפוליסה שמגיעה בדואר. לאחר רכישת הפוליסה היא נשלחת בדואר האלקטרוני ונכנסת לתוקף כבר ברגע השיחה. במידה שתוקף הביטוח אמור להתחיל מאוחר יותר, היא תיכנס לתוקף באותו הזמן וניתן יהיה לבטל אותה בדרך כלל עד לרגע שבו היא נכנסת לתוקף.

משתלם גם לחברות
חברות וארגונים גדולים יכולים לפנות לחברות הביטוח כדי לקבל הנחות. עבור לקוחות אלו קיימות פוליסות ביטוח רכב לציי רכבים. המבוטחים מקבלים הצעות לפוליסות ביטוח רכב סטנדרטיות. כדי להרחיב אותן יש לפנות לחברת הביטוח ולשלם תוספת כסף. יש לציין בנוסף נתונים מיוחדים כמו למשל שיתוף של נהג חדש או צעיר בפוליסה – אין להעלים נתונים מסוג זה על פי חוק, גם אם זה אומר לשלם מעט יותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר