ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטול פוליסה או הקפאתה בעת מכירת הרכב

כשמוכרים את הרכב, ישנו ערך לכך שהבעלים ערך את הטסט על פי החוק בזמן והוא אפילו תקף לעוד כמה חודשים מראש – הערך של הטסט יכול להיאמד במאות שקלים ובזמן שיש לפנות כדי לקחת את הרכב לבדיקה ולתיקונים אם ישנו צורך. יש להעביר את הרכב בדיקה, ולשאת בתוצאות אילו הוא לא נמצא תקין פעמים רבות. ומה קורה בנוגע לעשיית פוליסת ביטוח חובה? ניתן להעביר אותו הלאה לקונה הרכב, או להקפיא אותו ולהשתמש בזכויות שלו בהמשך, עם הכניסה אל הרכב הבא.

האם ניתן להעביר פוליסת ביטוח מרכב אחד לשני?
חברות הביטוח מאפשרות כיום להעביר את הזכות מביטוח קודם לרכב הבא אליו עוברים. נקודת המוצא היא שאם כבר עורכים שינוי בפוליסה, הרי שהוא אמור להיות לטובת המבוטח, ואילו המבוטח יהיה יכול להשתמש בפוליסה עד למועד שבו מלכתחילה תוקף הפוליסה היה אמור להסתיים – כלומר זמן ההקפאה כפוף לטווח זמן תוקף הפוליסה.

אפשרות לבטל את הפוליסה
קיימת האפשרות לפרוש מן החוזה, אולם עומדת אל מול עיניו של המבוטח דילמה – האם זה משתלם, כיוון שלא תמיד חברות הביטוח מחזירות את הסכום המירבי שנותר בעבור החלק היחסי של השנה שנותר – תלוי בכמות החודשים שנותרו עד לתום הפוליסה. במרבית המקרים, ניצול של הפוליסה לאחר הקפאה הוא יעיל יותר מאשר ביטול ועריכה מחדש.

השבתת הרכב – מה זה אומר?
כאשר רכב מבוטח אינו יכול לשמש את בעליו – בין אם נמכר או בין אם קרה לו נזק ואפילו אם סתם אינו בשימוש – ניתן לדרוש מחברת הביטוח להקפיא את הפוליסה. השבתת הרכב – בין אם הרכב נגנב או שהוא במוסך לתקופת זמן גדולה – אלו הן סיבות נפוצות להקפאת הפוליסה.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר