ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חברת הראל ביטוח רכב

כיום קיים מגוון רחב מאוד של חברות  ביטוחי רכב אשר מותאמים במיוחד עבור כל סוגי הרכב ומצבם המכאני. ביטוחי רכב מחולקים לשלוש קטגוריות עיקריות: ביטוח חובה, ביטוח מקיף, וביטוח צד ג´. ביטוח חובה הינו ביטוח אשר מחויב על פי חוק במדינת ישראל ונאכף על ידי שוטרים בכל הארץ. נהגים אשר יתפסו ללא ביטוח חובה עלולים לקבל עונשים שיבואו לידי ביטוי בכנסות כספיים ואף שלילת רישיון. את ביטוח החובה יש לרכוש בחברת ביטוח ולחדשו מדי שנה. פוליסת ביטוח החובה המכסה את הנזקים של נפגעים בתאונה, נוסעים והולכי רגל גם יחד. עלויות פוליסות הביטוח שוות בכל הארץ מאחר ומדובר בחוק.

ביטוח מקיף לרכב
ביטוח מקיף הינו ביטוח רשות אשר לא מחייב מבחינת החוק אולם מומלץ בהחלט. הכיסוים של ביטוחים מקיפים משתנים בהתאם לחברות ביטוח השונות. ביטוח רכב זה כולל בתוכו את פוליסת ביטוח צד ג´. השירותים הניתנים בביטוח מקיף הינם: גרירה, שבר שמשות, ייצוג משפטי, הספקת רכב חלופי, ביטוח מערכת שמע, תיקונים במוסך היבואן, נזקים אשר לא נגרמו כתוצאה מתאונה ועוד.

ביטוח צד ג´
ביטוח צד ג´ לרכב הינו ביטוחה מיועד לכסות את נזקי הרכוש של רכב צד ג´ אשר נפגע על ידי הרכב המבוטח. עלות של ביטוח צד ג´ נמוכה ועלות ביטוח מקיף לרכב. לעיתים ניתן להרחיב את פוליסת ביטוח צד ג´ כגון: שרפות, תיקוני פח, ייצוג משפטי ונזקי הטבע.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר