ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב – מה צריך לבדוק לפני רכישת הפוליסה?

רכישת פוליסת ביטוח רכב נאמדת בטווח מחירים של 3,000 שקלים פחות או יותר ואילך לביטוח רכב חובה ולביטוח מקיף – הוצאה גבוהה, גם אם פורשים אותה לתשלומים לאורך כל השנה. אין מנוס אם כן, אלא להשוות מחירים כשההשוואה נעשית בין מספר פוליסות. יש לקחת בחשבון כי גם חברת ביטוח שהיא הכי זולה בביטוח המקיף יכולה להיות דווקא היקרה מכולן בביטוח חובה – ומכאן שאפשר להפריד את ההתחייבות בין מספר חברות ביטוח. מי שרוצה לרכז את ניהול התביעה אצל חברת ביטוח אחת, יכול ליהנות גם מהנחה לפעמים.

להכיר מושגים בתחום הביטוח
עולם ביטוח הרכב משתמש במונחים משותפים לתחומי ביטוח אחרים. צרכנות נכונה מלווה בהבנה ובעריכת שיעורי בית כמו למשל הבנה של עולם המונחים. "דמי כינון פוליסה", "תביעת שיבוב", "ביטוח צד ג´", "דמי השתתפות עצמית" ו- "תקרת ביטוח" אלו הם מונחים בסיסיים שרצוי להכיר ולשלוט בהם. אלו פעמים רבות גם המפתחות המתמרנים בין מחיר נמוך לגבוה.

סוגי הביטוחים האפשריים
ישנם סוגים שונים של פוליסות; הפוליסה הראשונה היא פוליסת ביטוח חובה, פוליסה שהחוק מחייב כל בעל רכב לעשות. מי שלא מחדש את הפוליסה הזו בזמן ושומר על רצף ביטוחי או מי שהביטוח לא מכסה את פרופיל הנהג שברכב, נחשב לעבריין פלילי. ישנו בנוסף ביטוח מקיף – ביטוח שמכסה את הנזקים שנעשו לרכב, וביטוח לצד שלישי – המקנה כיסוי עבור נזק שהמבוטח עשה לגורם אחר.

השתתפות עצמית
התשלום לחברת הביטוח אינו מסתיים ברכישת הפוליסה. כדי לפתוח תביעה, יש לשלם דמי השתתפות עצמית לפי מה שמוסכם מלכתחילה בין המבוטח למבטחת. ההשתתפות העצמית תקוזז מסכום ההחזרים, כלומר – היא תשתלם במיוחד במקרים בהם ההחזר גבוה משמעותית מדמי ההשתתפות העצמית הללו.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר