ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

10 טיפים לרכישת ביטוח רכב

אנחנו חושבים שאף פעם אין רע בכמה טיפים טובים שיכולים לגרום לכם לשלם פחות. בדיוק בשביל זה, קיבצנו לכם כאן 10 טיפים מנצחים שכדאי לקחת בחשבון בעת רכישת פוליסת ביטוח ברכב.

1. דתיים? אתם יכולים לשלם פחות!
אם אתם דתיים מאמינים שגם שומרים שבת, אין צורך שתשלמו גם על שבתות בהם אתם למעשה לא עושים שימוש ברכב. מדובר במצטבר בכמה עשרות ימים שאתם יכולים לא לשלם עליהם ויכולים להוזיל משמעותית את מחיר ביטוח הרכב.

2. על רכבים ישנים חבל לרכוש ביטוח מקיף
אם יש לכם רכב ישן שהשווי שלו הוא רק כמה עשרות שקלים בלבד יכול מאוד להיות שסכום ביטוח מקיף  עבור רכב כזה יהיה גבוה בהרבה כבר משווי הרכב עצמו ולכן לא משתלם לעשות זאת. מה גם שלרבים מן הרכבים הישנים כבר אין חלקי חילוף מקוריים דבר שיקשה על תיקון נזק במקרה תאונה ברכב כזה.

3. מסרו פרטיים אמיתיים
אומנם נכון ששקר יכול לחסוך לכם כמה שקלים, אבל זה לא ממש שווה את זה. ניתן לאמת די בקלות את הפרטים שלכם ואם יתגלה ששיקרתם, תהיו בטוחים שזה יגולם גם במחיר פוליסת ביטוח הרכב שלכם.

4. לא תמיד חברה אחת תיתן לכם את ההצעה המשתלמת ביותר
 מאז נחקק חוק חברות הביטוח שאיפשר תחרות בכל הקשור לביטוח הרכב השונים, ניתן לרכוש כל סוג ביטוח בחברה שונה. נכון, זה מצריך בירורים, ריצות וטלפונים אך זה ישתלם לכם בטווח הארוך שכן יכולים להיות פערי מחיר משמעותיים בין חברה לחברה כמעט על כל סוג ביטוח שהוא אינו ביטוח החובה. לכן, השוו תמיד בין כמה חברות וכמה הצעות מחיר.

5. יציאה בטרם עת מפוליסת הביטוח
אם יש לכם ביטוח רכב ואתם סבורים שאתם משלמים יותר מדי או שרוצים לשנות את המחיר שלה, דעו לכם שזה לא צעד חכם לעשות זאת בעת תקופת התקפות של הפוליסה. חכו לסוף התוקף שלה ורק בצעו שינויים. זאת בכדי להמנע מקנסות ועונשים על הפרת חוזה פוליסה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר