ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מציאת פוליסת ביטוח רכב משתלמת

לא משנה איך תקראו לזה ביטוח רכב או פוליסת ביטוח רכב, מדובר בהוצאה מעצבנת שלעיתים גם כרוכה בלא מעט עלויות. רבים מעדיפים לא לעשות בדק בית מראש וללכת על חברת ביטוח גדולה ומוכרת או להמשיך פשוט עם החברה שאיתה שיתפו פעולה קודם לכן. אך זהו צעד שיש טעות הגלומה בו שכן ניתן למצוא פוליסת רכב משתלמת יותר עם קצת מאמץ.

ממה מורכבת פוליסת הרכב שלכם
פוליסת הרכב השלמה מובנית על בסיס 3 סוגי ביטוח: ביטוח חובה,  ביטוח מקיף וביטוח צד ג. על בסיס 3 הביטוחים הללו נבנית רשת פרמטרים שלמה שעל פיה, במה שקרוי חישוב אקטוארי נקבע לבסוף מחיר פוליסת הרכב הספציפית שלכם.  השוני לגבי מחיר הפוליסה יכול לנוע בפרמטרים השונים הנלקחים בחשבון בחישוב האקטוארי ותתפלאו כמה שוני יש בין חברות הביטוח השונות בהקשר הזה.

חברות ביטוח מתמחות
עוד דבר שרצוי להכיר בכל הקשור לביטוח רכב, הוא מה שקרוי חברות ביטוח מתמחות. אם יש לכם רכב יוקרתי במיוחד, או מיובא באופן אישי לא כל חברת ביטוח תסכים לקחת את הסיכון על עצמה ולבטח אתכם. כנ"ל גם במקרה של ג´יפים ושאר רכבי הפנאי שטח.. לצורך רכבים כאלו, יש למצוא חברות ביטוח מתמחות שיציעו לכן פוליסות ביטוח מקיף מיוחדות שיתאימו לצרכיכם. האם זה משתלם יותר? לפעמים כן ולפעמים לא. הכל דורש בדיקה פנימית.

למדו לעמוד על היתרונות שלכם והזכויות
רבות מחברות הביטוח שוכחות שיש להם מבוטחים שהולכים איתן 20 שנה ויותר. או שמדובר בלקוחות שיש להם עבר נקי מבחינת תביעות ומחייבות בתשלום פוליסה גבוה יותר משנה לשנה. בהקשר זה אנו אומרים- עמדו על זכותכם. כלקוחות נאמנים יש לכם את הזכות לדורש מחיר טוב יותר ומוזל. אם אתם נהגים זהירים וחפים מתביעות, אתם יכולים לשלוח לחברת הביטוח תצהירים ותעתיקים שקיבלתם בנושא על אי תביעות מן הביטוח, שנה לאחר שנה. עם הוכחות, אחרי הכל, אי אפשר להתווכח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר