ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

שירותי ערך מוסף במסגרת ביטוח מקיף לרכב

כולנו משלמים לא מעט כסף בעבור ביטוח מקיף לרכב.  לכן, זה רק טבעי שנרצה לקבל כמה שיותר ערך לכסף שלנו בדמות הטבות הכלולות בתשלום המקיף בעבור ביטוח זה. ואכן, חברות הביטוח, בהחלט כוללות בתוך הביטוחים הללו מספר סעיפי משנה חשובים שרצוי להכיר, גם כדי להורידם במקרה הצורך וגם כדי לדרוש אותם, אם הם אכן נחוצים לכם.

שירותי טיפול שנתי ולקיחת הרכב
כאן מדובר בשירות מפנק במיוחד אשר למעשה חוסך לכם את הזמן והטרחה שבלקחת את הרכב לטסט או בדיקה שנתית. במקום זאת, במועד הנקוב, תוכלו לתאם כי נהג מטעם המוסך יגיע לאסוף את הרכב למוסך ויחזיר לכם אותו, בכפוף לתיאום מולכם כאשר הרכב מוכן ובדוק. למי זה מתאים? למי שעובדים לא מעט שעות ולא יכולים להרשות עצמם לקחת את הרכב בבוקר במוסך וגם לחכות לו. כן צריך להקפיד כי יהיה על הרכב ביטוח לכל נהג כדי שהנהג מטעם המוסך יוכל לנהוג ברכב.

שירותי גרירה
כנראה אחד מהשירותים שאנו מתפללים שלא נזדקק לו, אבל טוב שיהיה קיים. במסגרת הטבה זו, תוכלו בשיחת טלפון אחת להזמין שירותי גרירה ושירותי טיפול בדרך במקרה שנתקעתם עם תקלה כלשהי. אגב, אם מדובר באשה שנוהגת, במקרים רבים, כלולים שירותי דרך בביטוח גם על מנת לבצע טיפול בפנצ´ר והחלפת גלגל. מה שכן, זה שיש לכם תשלום ומנוי על שירותי גרירה, עדיין לא מבטיח כמה זמן ייקח לשירות עד שיגיע אליכם בפועל ויסייע לכם בדרך.

שירות רכב חילופי
מדובר בשירות שבמסגרתו תוכלו לקבל רכב חלופי כאשר רכבכם נפגע בצורה קשה בתאונה או לאחר גניבת רכב. שני האירועים הלא מתוכננים הללו, עלולים ליצור אי נעימות ואפילו ממש להוות בעיה למי שעובד במקום מרוחק או לא נגיש לתחבורה ציבורית. לכל חברת ביטוח, יש את תנאי הפוליסה  שלה לגבי רכב חלופי ומתי יינתן אחד כזה למבוטח. עוד דבר שחשוב לדעת בהקשר להטבה הזו, הוא שלרוב הרכב החלופי שתקבלו יהיה מהדגם הקטן והפשוט ביותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר