ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב - לעשות בלי לראות חברת ביטוח

ביטוח רכב הוא מוצר שניתן לרכוש גם מבלי להיות פיזית בחברת הביטוח – כמו מוצרים רבים אחרים. משמעות העניין הוא שניתן להרים טלפון, ובשיחת טלפון אחת, בו זמנית, הביטוח יכול להכנס גם לתוקף. רוכש כלי רכב יכול להתקשר ברגע העברת הבעלות לחברת הביטוח, לקבל הצעה ולהיענות לה, ולהתחיל להיות מבוטח החל מאותו רגע. מכאן- שישנו חיסכון בזמן, גם חיסכון שמקנה יתרון גם בזמן שמעוניינים להשוות מחירי פוליסות ביטוח ולסגור עסקה עם חברת הביטוח המשתלמת ביותר.

ההבדל בין סוכן ביטוח לביטוחים ישירים
נכון, גם סוכן הביטוח היה יכול להיות אחראי על עריכת הביטוח אחת לשנה ושמירה על הרצף כדי לבטח את הלקוח בהתאם לחוק. מצד שני, המבוטח משלם עמלות שירות. הוא יכול להשתמש ביתרון של פניה ישירה לחברת הביטוח, ולבחור בעצמו, מתוך מבחר גדול יותר, בעסקת הביטוח המתאימה לו ביותר, וכל זאת – ללא עמלת תיווך של הסוכן.

השארת פרטי התקשרות וחזרת נציג
נציגי שירות הביטוח חוזרים לאחר זמן קצר ממועד השארת הפרטים להתקשרות באתר האינטרנט, ומציעים הצעה מתחרה. אתרי האינטרנט מפנים ל- 3-4 חברות כאלו בממוצע, כך שהלקוח יכול לעשות השוואת מחירים בין החברות הללו ולבחור במתאימה ביותר שרלבנטית לו. כשמסכימים על הצעת הביטוח, זו נשלחת לו למייל, והעתקים בכתב – תוך מספר ימי עסקים.

להסכים באמצעות הטלפון
ניתן להסכים לפרטים הקטנים שבפוליסה גם דרך הטלפון, ובסוף השיחה נציגי חברות הביטוח מציגים את ההסכם המסוכם. אפשר להסכים גם בטלפון על הפרטים הללו, כשהשיחה מוקלטת והכול מתועד. זהו הסכם לכל עניין שתקף גם משפטית, על כן יש להטות אוזן וגם לרשום את הפרטים. כשתגיע הפוליסה, יש לודא שאלו באמת הפרטים שהוסכמו והוכנסו לפוליסה.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר