ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סקירה לחודש ספטמבר 2013

בחודש ספטמבר לשנת 2013, נהגים רבים יהיו מחויבים לחדש את ביטוח החובה שלהם, ומסיבה זו, פונים גם למחשבון ביטוח חובה שמופיע באינטרנט. מחשבון הביטוח הזה מאפשר לכל שחקן ושחקנית להשוות את המחיר שישלמו בעד ביטוח חובה לשנת משחק מחודשת. יכול להיות שהמחיר יהיה שונה משנה שעברה – ומסיבות שונות. בשורה התחתונה, חשוב לוודא מבין קבוצת ההצעות שהשחקן אכן קיבל את הצעה המשתלמת ביותר בעבורו, כשהצעה משתלמת הינה הצעה שבה משלמים כמה שפחות דמי פוליסה, דמי השתתפות ומקבלים כמה שיותר כיסויים בתביעת הביטוח, ובהם הסכום הגבוה ביותר שניתן לקבל. 

הכר את השחקן
השחקן שעליו מדובר הינו בן 34, מחזיק בידו כ-15 שנים רישיון נהיגה, ערך בשלוש השנים האחרונות שתי תאונות דרכים שהוכרו תחת אחריותו, וכן הייתה הרשעה אחת שהובילה לשלילת רישיון. אותו נהג משתמש ברכב בעל מנוע 1,600 סמ"ק, ו- 2 כריות אויר, ללא מערכת בטיחות אחרת לרכב.

מי הפרטנר למשחק?
חברת הביטוח שתציע ביטוח חובה משתלם ביותר היא הפרטנר הנבחר לאותו שחקן. המחירים נעים מ- 1,405 ₪ (מגדל חברה לביטוח) ועד 4,762 ₪ מחברת שירביט. מתוך 13 חברות ביטוח שמוכרות את הפוליסה לפרופיל זה, הממוצע של המחירים עומד על 2,205 ₪ אולם מרבית החברות מציעות דווקא מחיר נמוך מזה. המשמעות היא שרצוי לקבל הצעת מחיר מאחת מ3-4 חברות הביטוח הראשונות בטבלה, ופחות מאלו שמסומנות כמי שלא נוהגת למכור פוליסות לפרופיל זה.

מתי המחיר של חברת הפול יהיה רלבנטי?
המחיר של חברת הפול לאותו פרופיל של נהג הוא 4,919 ₪,  כלומר למעלה מפי 3 ממחיר הפוליסה הזולה ביותר. אין טעם להתקשר עם חברת הפול במקרה זה, אלא אם אותו מבוטח יהיה מסורב ביטוח בין כל 13 האופציות האחרות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר