ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

במידה ואיחרתם בתשלום פרמיה – האם אינכם מבוטחים?

אחזקתו של רכב מעמיסה על בעליו מחויבויות שונות, כמו למשל ביטוח חובה, רישיון וטסט. הראשון י לתוקף רק אם ישנו טסט או רישיון בתוקף. בעלי רכבים אינם מורשים להתניע את הרכב אילו אין להם ביטוח רכב מסוג חובה, ולו לשניה אחת. פחות קשה למצוא ביטוח חובה שמתאים מבחינת המחיר, מדובר על מחירים שמפורסמים אונליין באינטרנט באמצעות מחירון ביטוח רכב של משרד האוצר. כשנכנסים לאתר המחירון, המחירים מדורגים למן הזול ביותר אל היקר ביותר, לוקחים את הראשונים ועורכים ביניהם השוואה לגבי התנאים. 

מה קורה אילו ביטוח רכב לא משולם בזמן?
קורה שלעתים דוחים ודוחים את תשלום הביטוח לרכב, ולבסוף זה עלול להתגלות דווקא בזמן שזקוקים לאותו הביטוח, לאחר מקרה של תאונה. על פי תקנות הביטוח משנת 1986, מפרטים את התנאים שבהם חברת ביטוח רכב יכולה לבטל הסכם בינה ובין המבוטח בגין אי תשלום הפרמיה בביטוח. לפני שחברת הביטוח תבטל הסכם על דעת עצמה, היא חייבת את הלקוח ברבית פיגורים ודורשת ממנו לסלק את החוב תוך 15יום. 

מה קורה אילו המבוטח לא סילק את חובותיו בתוך כ- 15 ימים?
חברת הביטוח תשלח הודעה למבוטח כי אילולא שילם את החוב שנצבר לו בביטוח לאחר 15 ימים, תמתין עוד 21 ימים נוספים ומשלא שילם גם במהלכם – חוזה הביטוח יבוטל. החוב כמובן יעמוד גם לאחר הביטול לחוזה.

האחריות מוטלת על חברת הביטוח
למרות שזהו המבוטח שאינו משלם, האחריות חלה על חברת הביטוח ליצור קשר עם המבוטח שלה ולהודיע לו על אי תשלום החוב. בית המשפט פסק, כי גם שליחת הודעה על חוב באמצעות דואר רגיל תקפה כדין שליחת ההודעה בדואר רשום, כנהוג – וזאת משום שעניין החוב ידוע ונהיר לכולם, כמו גם בביטוחי רכב – על מה יש להקפיד.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר