ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

שירותי דרך בביטוח הרכב


מרבית הנסיעות בכביש מסתיימות בשלום, ואפילו הרכב לא נשרט בחניה הצפופה של העיר. הרכב יעשה עבודתו נאמנה כל עוד הוא מתוחזק ויש בו שימוש אחראי, אולם לעתים הרכב, ככל מכונה, מחליט לשבוק חיים דווקא באמצע מקום – לא מקום ואז מתעורר הצורך לקבל סיוע. הסיוע במקרה זה הינו סיוע מחברת הביטוח, כל עוד ישנה פוליסה מתאימה בתוקף. הפוליסה תכלול בין היתר גם את שירותי הדרך אותם ברצונכם לקבל. כל עוד אתם מבוטחים מלכתחילה באותם סעיפי ביטוח רצויים – תוכלו לקבל החזרים. 

על אילו שירותי דרך מדובר?
שירותי הדרך שמתווספים אל הפוליסה הבסיסית בביטוח המקיף יכללו בין היתר שירותי גרר של הרכב למוסך שבו ינקוב המבוטח, או למוסך ההסדר. שיחה מול נציגי חברת הביטוח בזמן ההמתנה יכולה ליישב את ההדורים. ישנן חברות ביטוח שמעניקות גם שירות של טכנאי דרך, שמגיע למקום ומנסה לפני גרירה לפתור את התקלה. 

תוספות של ריידרים בביטוח
לביטוחי רכוש ניתן להוסיף עוד תנאים – כלומר לרכוש את השירותים הרצויים מלכתחילה. ניתן להוסיף כיסוי של גניבת מערכת סטריאו, כיסוי של שבירת זגוגית השמשה, כיסוי לתכולת הרכב ועוד. ניתן להוסיף גם כיסוי לתביעה משפטית ולשכר טרחת עו"ד, טיפול תביעות צד ג´, שירות VIP, רכב חלופי וחדש תמורת ישן. 

לקחת את החבילה המורחבת בביטוח רכב
החבילה המורחבת בביטוח רכב אמנם עולה מעט יותר ברכישת הפוליסה, אולם עשויה לחסוך במידה שמחליטים להפעיל אותה. מדובר על חיסכון של מאות שקלים כמו למשל איבוד המפתח של הרכב, חיסכון בזמן הטיפול ברכב לאחר התאונה, השתתפות עצמית בשכר טרחה של עורך דין, סיוע בגרירת הרכב – כאשר קריאה דרך חברת הביטוח לחברת גרירה תעלה עשרות שקלים ואילו ללא הביטוח תעלה מאות שקלים. 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר