ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סטודנט? מגיע לך ביטוח רכב זול יותר

ההוצאות הרבות שמתווספות מדי שנה בשה אינן פוטרות את נהגי הרכבים – אפילו אם הם סטודנטים, מרכישת ביטוח רכב – לפחות לא מרכישת ביטוח רכב חובה. החוק מחייב כל נהג ונהגת לחסות תחת פוליסת ביטוח רכב שכוללת גם אותם. מצד שני, חברות הביטוח באות לקראת הלקוחות הסטודנטים ומציעות להם הנחה על ביטוח רכב. ההנחה גורפת, על אף שהסטודנט אינו נשאל לגבי מיקום החניה של הרכב לאורך שעות היום או באיזו אוניברסיטה הוא לומד. עיקר מעייניה של חברת הביטוח היא לצרף את הסטודנט אל שורותיה. ומה לגבי הסטודנט? עיקר מעייניו – הוא לשלם פחות ולקבל כמה שיותר. 

להצהיר על היותכם סטודנטים
לעתים צריך להפגין כריזמה מעבר למה שנציג חברת הביטוח משתף אתכם, ולהתעניין באשר לאפשרות להקל עליכם את גודל סכום עול התשלום השנתי לביטוח. כ הצהרה שמראה כי יש לכם זכות להנחה בביטוח תוסיף אפשרות לחיסכון מצטבר של מאות שקלים, כמו למשל היותכם בעלי משפחה או ילדים, נהגים יחידים מגיל 30 ועוד.

אופן בחירת הביטוח לרכב
גם ביטוח שניתן בהנחה הוא ביטוח שיש לברר אודותיו, מה הוא מכיל והאם הוא משתלם. ביטוח רכב זול יכול להסגיר גם  תקרת ביטוח נמוכה יותר או דמי השתתפות גבוהים יותר – יש לבדוק את שני הפרמטרים הללו על מנת ליהנות מהפוליסה בזמן שמפעילים אותה, לא להיפך.

איזה ביטוח רכב חייבים לעשות?
כל סטודנט חייב לפחות בביטוח רכב חובה. השאר – נתון לבחירתו של המבוטח. ביטוח חובה הוא ביטוח שמעניק כיסוי כלכלי על הוצאות בגין פגיעות גוף – ניתוחים, בדיקות, אשפוזים וגם שיקום או אבדן כושר עבודה ונכות. הביטוח המקיף הוא משלים ומעניק פיצוי על תביעות רכוש של הרכב וגם של צד ג´. השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר