ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב איילון

ישראל היא מדינה קטנה אשר מאפשרת ניידות נוחה באמצעות כלי רכב כגון מכוניות ואופנועים. על מנת להבטיח נסיעה בטוחה ומהנה קיימת חובה לבטח את הרכב בביטוח חובה. חובה זאת מתקיימת במסגרת החוק כאשר במידה והנהג נתפס על ידי המשטרה כאשר הינו ברשותו ביטוח חובה, רשאים השוטרים לפתוח נגדו בהליכים משפטיים שיכולים להסתיים בכנסות כבדים ואף שלילה של רישיון הנהיגה.

ביטוח מקיף לרכב
ביטוח מקיף לרכב הינו ביטוח רשות כאשר ההחלטה היא האם לבטח את הרכב בביטוח מקיף או לא היא לפי ראות עיניו של בעל הרכב. המידה והרכב מבוטח בביטוח מקיף, חברת הביטוח מספקת לבעל הרכב שירותים נוספים אשר לא נמצאים בפוליסת ביטוח חובה. לרוב החברות מציעות שירותים הבאים: גרירה של הרכב למוסך, ביטוח שמשות, רדיו ואספקת רכב חלופי במקרה של תקלה או תאונה, וכלל נזקים בנגרמים לרכב כתוצאה משריפה, תאוונה או גניבה.

מחירי הביטוח
מספרם של חברות ביטוח רכב אשר קיימות בשוק הינו גדול. בעל הרכב שמעוניין לבטח את רכבו רשאי לשמוע את הצעות המחירים של החברות ולהחליט איזה הצעה משתלמת ביותר עבורו. הצעות הביטוח מושפעות מפרמטרים הבאים: סוג הרכב, היצרן של הרכב, שנת ייצור של הרכב, תאונות קודמות, ועוד. בנוסף, סוג הנהג מהווה קריטריון חשוב עבור הצעת הרכב. בדרך כלל ביטוח רכב עבור נהגים צעירים שלא מלאו להם 21 שנה או נהגים חדשים גבוהה באופן משמעותי מביטוח עבור נהגים וותיקים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר