ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב בפעם הראשונה

במשך חודשים הנהגים הצעירים משקיעים בלימודים לתיאוריה ולקראת נסיעת המבחן (טסט) הידועה לשימצה, וכשסוף סוף עוברים את שני המבחנים בהצלחה, יצטרכו לגשת לשלב הבא לקראת נסיעה עצמאית עם הרכב – רכישה של ביטוח לרכב. אז מה זה בדיוק ביטוח לרכב ולמה חשוב כל כך לעשותו?

מהו ביטוח רכב?
ביטוח רכב כשמו כן הוא, ביטוח אשר נוהג לתת כיסוי מפני פגיעות עתידיות ברכב או ביושביו, אולם בפועל, לא ניתן לרכוש "ביטוח רכב" אלא שניתן לרכוש ביטוח רכב שונים, מה הכוונה? כיום קיימים 3 ביטוח רכב שונים והם: ביטוח חובה לרכב, ביטוח צד ג´ וביטוח מקיף לרכב. מבין שלושת הביטוחים הללו, רק את ביטוח החובה תהיו חייבים לרכוש (על פי חוק), ובלעדיו לא תוכלו לנהוג בכבישי הארץ. הביטוחים האחרים לעומת זאת הם אופציונליים אולם הם חשובים לא פחות.

ביטוח מקיף וחובה
ביטוח מקיף הינו הביטוח המקיף ביותר והוא מכיל בתוכו את ביטוח צד ג´, ועל כן, אולי יהיה עדיף להתחיל עם הסבר על ביטוח צד ג´. ביטוח צד ג´ הינו ביטוח אשר מעניק כיסוי במקרה של פגיעה ברכב אחר, כך שתאלצו לשלם סכום מזערי בעת תאונה. ביטוח זה הינו שימושי במיוחד אם אתם נוהגים ברכב זול יחסית ומפחדים מפני תאונה עם רכב יקר – רק דמיינו כמה נזק יכול להיגרם לרכב כמו מרצדס. ביטוח מקיף הינו ביטוח אשר נותן לא רק את ההגנה של ביטוח צד ג´ אלא מכסה גם את רכבכם שלכם בעת תאונה, כמו כן הוא מעניק כיסויים שונים כמו הגנה מפני גניבות, שריטות וכדומה.

ביטוחים לנהג החדש
אם אתם נהגים חדשים בוודאי תתהו אילו ביטוחים כדאי לכם לעשות, ובמקרה הזה ניתן להגיד עם יד על שכדאי לכם מאוד לעשות ביטוח מקיף, שכן מחקרים מראים שנהגים חדשים מעורבים ביותר תאונות מאשר כל שכבת אוכלוסייה אחרת.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר