ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח לרכב דרך הדואר

האפשרות לעשות ביטוח רכב דרך משרד הדואר מעניקה כלי נוסף להשוואת מחירי ביטוח רכב. חברת הדואר עורכת מכרזים אחת לשנה, ובהם חברות שונות הזוכות במכרז הן אלו שזוכות ליהנות מן הקמפיין וגם מן היתרונות שבלקוח שפונה דווקא מסניף הדואר. אותו צרכן יכול לקבל שלל הצעות לביטוח רכב אותן ישווה – ולאחר הסקירה הזו יהיה יכול לבחור את המתאימה לו ביותר. למעשה, החברה הזוכה באפשרות להציע פוליסות ביטוח רכב באמצעות הדואר זו סוכנות ביטוח שמוכרת מספר פוליסות ביטוח. את המידע מקבלים באמצעות עמדות ממוכנות, אולם יש ליצור קשר טלפוני כדי להבין לעומק מה התנאים.

איך עושים השוואת מחירים בביטוח רכב מהדואר?
השוואת מחירי ביטוח רכב באמצעות הדואר מאפשרת השוואת מחירים בין הפוליסות השונות. השוואת המחירים היא מבחן של המחירים והתנאים שמוצעים בין כל הפוליסות. כדי להתקשר עם מספר חברות, די להשאיר פרטי התקשרות פעם אחת, ומספר מצומצם של חברות ביטוח חוזר אל אותו אדם. כדי לעשות השוואה הדוקה בין התנאים, יש לברר לגבי אותם סעיפים ותוספות ביטוח.

יתרונות לעשיית ביטוח באמצעות הדואר
מי שעורך העברת בעלות לרכב במסוים באמצעות הדואר, יהיה יכול להשתמש במשאבים שלרשותו כבר היכן שהוא נמצא. השירות, שניתן באמצעות מספר קליקים בלבד, יכול לחשוף את מחירי ביטוח ובה באמצעות מחירון ביטוח חובה הממשלתי של משרד האוצר או להשאיר פתח להתקשרות של נציגים ובה מחירים תחרותיים.

ומתי מקבלים את הפוליסה?
למעשה, למן הרגע ש"סוגרים עסקה" מול נציג חברת הביטוח, הפוליסה תיכנס לתוקף מיד לאחר תפוגת הקודמת – כלומר, על המבוטח להודיע לחברת הביטוח מתי פג התוקף של הקודמת. במידה ומדובר על פוליסה באופן מיידי, היא תופעל – ואילו את הטפסים המקוריים לפוליסה מקבלים בתוך שבעת ימי עסקים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר