ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סקירה חודש אוגוסט 2013

נהגים שמעוניינים לחש את ביטוח החובה שלהם בחודש אוגוסט 2013 יכולים למצוא כלי נוח ושמיש להשוואת מחירים. השוואת המחירים הזו יכולה לעשות פלאים ולצמצם מחירים במאות שקלים – פער שלפעמים עושה את כל ההבדל עבור מי שמעוניין לחסוך היכן שניתן, במיוחד כשהמשפחה כבר התרחבה והרכב הופך להיות יד ימין. החודש, אנו מדברים על מבוטח בגיל 50 שיש בידו רישיון נהיגה כבן 30 שנים. ותק הרישיון הגדול הזה, בשילוב של אפס הרשעות בביטוח רכב ואפס שלילות רישיון – מורות על מחיר פתיחה נמוך ממילא. האם ישתלם להשוות בין המחירים של חברות הביטוח כשהפער בין המחיר הנמוך ביותר אל היקר ביותר הוא 179 שקלים? את זאת נוכל לברר בהמשך.

מדוע ישנם פערי מחירים?
פערי מחירים בין פוליסות הביטוח – בין אם גדולים או קטנים, נובעים ממספר אפשרויות. האפשרות המרכזית היא, שחברה אחת רואה באותו הנהג מסוכן יחסית ואילו השניה רואה בו פחות מסוכן. כדי למשוך את אותו השחקן אל הקבוצה, מוצג לו מחיר נמוך יותר – ככל שיהיה מבוקש יותר. והוא יהיה מבוקש – תודות לניסיון שלו על הכביש ולנהיגה הזהירה הנשקפת מן הנתונים.

טווח מחירי הפוליסות עבור אותו שחקן
אותו שחקן יקבל את המחיר הנמוך ביותר בש. שלמה – 1,229 ₪. המחיר היקר ביותר יהיה של חברת איי אי ג´י ישראל, עם 1,408 ₪. פערי המחירים בין 14 קבוצות ביטוח אינם גדולים כפי שמובן, ודווקא כאן רצוי לא לעשות בחירה כלאחר יד.

איך לבחור פוליסת ביטוח?
את פוליסת ביטוח הרכב בוחרים לאחר השוואת מחירים. לאחר שבוחנים את המחירים המוזלים יותר, בוחרים מספר הצעות מול חברות הביטוח ונוכחים לדעת כמה יעלו דמי ההשתתפות, מהי תקרת הביטוח ואם ישנם דמי כינון פוליסה – כשהתקווה היא לא להצטרך לביטוח זה כלל.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר