ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב מסחרי עד 4 טון

העובדים ברכב מסחרי, בעיקר כשזהו רכב שניתן מאת החברה ומועבר לנהג, חייבים לוודא על פי החוק, שאכן הם מבוטחים כנהגים ברכב זה. החוק מחייב בביטוח חובה, אולם יש צורך גם בביטוח מקיף לרוב, כיוון שרכבים מסחריים אלו רכבים שנמצאים יותר זמן על הכביש ולפעמים עוברים גם מיד ליד בשיטת "הרכב החם", הם נשחקים יותר מהר, חלקי החילוף יותר יקרים, הם קשים יותר לבלימה מהירה וכן הלאה. הרכבים שנכללים בכלל רכבים מסחריים עד ל-4 טון יכולים להיות טרקטורים, מלגזות, משאיות קטנות, רכבי שירות ועוד.

הרכב גדול וכך גם הסיכון
ככל שהרכב גדול וכבד יותר כך ישנו סיכון. הסיכון ישפיע על מחיר הפוליסה לרכב. זה עלול להתבטא גם באינרציה שמפריעה לבלימה המהירה והמוחלטת. רכב גדול הוא רכב שגודלו עלול להעכיר את היכולת לראות ולהשקיף לכל טווח הכביש. שדה הראיה המוגבל – עם כל המראות השונות שמורכבות עליו, מהווה גם הוא בעיה עבור הנהג הזהיר ביותר.

ביטוח לצד שלישי
חשוב לרכוש ביטוח לצד שלישי, בעיקר כשמדובר ברכב מסחרי גדול. ביטוח מסוג זה מבטיח שבמידה שהערכת הנזק תעבור את דמי ההשתתפות העצמית – כלומר מעל לכמה מאות או אלפי שקלים, ישתלם להפעיל את הפוליסה הזו שמעניקה החזרי ביטוח למי שנפגע מהנהג.

מה מכיל ביטוח מקיף לרכב?
ביטוח מקיף לרכב מסחרי שהוא עד 4 טון אינו חייב להכיל את כל הסעיפים שנמצאים בביטוח לרכב פרטי, אלא אוסף של כיסויים שנבחרו על ידי המבוטח. זה יכול להיות ביטוח לבלאי על מזגן, הוצאות גרירה, חילוץ ושירותי דרך, ובדרך כלל יהיה גם ביטוח לצד שלישי. גם אם אין ביטוח לביטוח לצד ג´, רצוי להכניס אותו לתוך חבילת הביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר