ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כיצד לחסוך ברכישת ביטוח רכב

רכישת ביטוח רכב אינה דבר מסובך – כל אחד יכול לעשות זאת על פי השוואת מחירים בשיטה מסוימת. רצוי לא לדחות את הרכישה לרגע האחרון, על אף שניתן לבטח בכל זמן, ואפילו מבעוד מועד, כשהביטוח עצמו יכנס לתוקף רק בזמן פקיעת תוקף הפוליסה הקודמת. יש לשלם במעט סבלנות, אולם הסבלנות משתלמת; המחיר יורד בדרך כלל אל מול התועלת שבביטוח, אותה לומדים עם הצגת התנאים בפני המבוטחים. חיסכון מתבטא בכך שלא משלמים על דבר מה ואפילו עלולים להפסיד על כך, אם ניתן רק למצוא פוליסה שבה משלמים פחות על אותו הדבר.

חבילת ביטוחי רכב
ביטוחי רכב הם חבילה שמונה שלושה ביטוחים אותם אין צורך לרכוש מאותה חברת ביטוח. ביטוח חובה – חייב להיות לכל מי שנוהג או מחזיק רכב. מכאן שחייבים לרכוש אותו, השאלה העולה היא מאין. שני הביטוחים האחרים – מקיף וביטוח לצד שלישי הם בגדר אופציה, אולם יותר מכך – מי שאין לו את הביטוחים הללו עלול להפסיד כסף בסופו של דבר. 

למה להפסיד כסף כשאתה לא רוכש משהו?
כשהמוצר הוא למעשה ביטוח – שאמור לפצות על מקרי ביטוח שבגינם המבוטח עלול היה להפסיד כספים רבים כמו למשל תאונת שרשרת או תביעת ביטוח שבה גם הרכב המוחזק "הלך טוטל לוס" או שפגע בקאדילק מפוארת שכעת הבעלים תובע את סכום הנזק, הרי שמדובר בחיסכון אמיתי. 

לחסוך תוך התאמת הביטוח
אפשר להתאים ביטוח רכב באופן אישי, ולא לרכוש את הפוליסה בצורה כוללנית. מעבר לתנאים הסטנדרטיים, מוסיפים גם ביטוח שמשות, ביטוח גרר ושירותי רכב ושירותים נוספים. ניתן גם להוזיל כשמדובר בנהג יחיד ברכב, שחצה את גיל ה- 30, 40 או 50 בהתאמה למחיר מוזל יותר. 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר