ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת מחירי ביטוח חובה – החובה עליכם

בעלות על רכב וביטוח חובה הם צמד – חמד, אולם אין בכך הרבה ברירה – המדינה מחייבת את בעלי הרכבים לעשות ביטוח חובה, עוד באופן היסטורי משנת 1970. בהמשך, החוק השתכלל ונכנסה בו הרפורמה בביטוח חובה, עדיין אין שינוי באשר לחובה לעשות אותו. בהמשך, יתכן שאפילו כלי רכב רכים יצטרכו לעשות ביטוח רכב, כל עוד יש להם מקום על הכביש ואפילו כמות תאונות הדרכים לצערנו עולות במימד רוכבי האופניים למיניהם – בין אם בשטח או על הכביש. החובה לבטח אותו משמעה שיש גם סנקציות; נסיעה ללא ביטוח חובה תוביל לעבירה פלילית.

איך נקבעת עלות ביטוח חובה?
ישנם פרמטרים קבועים על פיהם קובעים אקטוארים ובעלי מקצוע בחברות הביטוח את המחיר של הפוליסות על פי מקדמי סיכון שונים. העלות נקבעת באופן כללי על פי מידת הסיכון של מאפייני הנהגים, ושל נתוני הרכב עצמו. כשישנו סיכוי שנתונים אלו יראו על פי סטטיסטיקה יותר תביעות בחברת הביטוח, המחיר יעלה. 

מחירי ביטוח חובה לפני ואחרי 2004
2004 הייתה השנה האחרונה ליישוב תחרות בין חברות הביטוח ולשילוב של טווחי מחירים שונים; תביעות ביטוח רכב לפני 2004 נהנו פחות מהיכולת לתמרן את סכום ההחזר, ואילו לאחר שנת 2004, בשל היכולת לקבוע תנאים ומחירים בביטוח, ישנה שליטה לצרכן יותר על מה שהוא רוכש.

אפשר למצוא הפרשי מחירים גבוהים בביטוח
אפשר למצוא את אותן הפוליסה נבדלות זו מזו במרחק מאות שקלים ביניהן. החוכמה היא לאתר את הפוליסה המשתלמת ביותר, ובמקרה של ביטוח ובה ישנו מחשבון ביטוח חובה שמאפשר מבחן מחירים; לוקחים 2-3 תוצאות מחיר ביניהן מעוניינים להשוות ומתקשרים לחברות הביטוח הללו. כך לפחות אותו מבוטח יודע כמה ישקיע ומה יקבל בתמורה. 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר