ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הצעות לביטוח לרכב מסחרי ועבודה

רכבים שנמצאים זמן רב יותר על הכביש – כמו רכבי עבודה והסעות, אלו רכבים שמזדקקים לביטוח הרכב המקיף ביותר שניתן להפיק. יחד עם זאת, מתעוררות התלבטויות כלכליות בכל פעם מחדש, האם כדאי להשקיע אלפי שקלים כבכל שנה דווקא הפעם, ומה תהיה רמת הכיסוי. למעשה, ניתן לחלק את סוגי הביטוחים לשניים – זה שחובה לעשותו ומכאן שמו – חובה, וזה שבוחרים בו, אולם הוא מקיף מגוון רב של כיסויים משתלמים. היות שהפוליסות הללו מעט שונות מפוליסות ביטוח מקיף לרכבים פרטיים, כדאי ללמוד מעט מן התוכן שבביטוח רכב – מדריך למשתמש.

מהו משקל הרכב?
הגדרתו של משקל הרכב קובעת את סוג הביטוח שעל בעל הרכב לשלם. רכב שמתחת ל- 4 טון יערוך פוליסת ביטוח מן הסוג הסטנדרטי כפי שרכבים פרטיים עורכים, ואילו זה שמעל ל- 4 טון ירכיבו את הפוליסה על פי מרכיבים נדרשים – ביטוח שיוצא בדרך כלל יקר יותר משום הרכיבים שמבטחים והשווי שלהם.

ביטוח למזגן הרכב
המזגן הוא פרט בסיסי ברכב עבודה, בו מבלים את מרבית היום. זהו נתון חשוב עבור הנוהגים בכלל באזור זה של כבדור הארץ ועלולים לסבול מחום קרני השמש בדרכים, תוך כדי העמידה בפקקים ו"שחרור הפקק" גם בתחום העצבנות והכעס. מזגן הוא סגולה לעבודה רגועה יותר, והביטוח לרכב עשוי להבטיח עבודה שוטפת ותקינה בצילו של המזגן.

שירותי גרירה
אם ישנה תוספת בביטוח מקיף לרכב שעל פיה עלול לקום וליפול דבר, הרי שזה ביטוח גרירה ושירותי דרך. הלו אינכם מעוניינים להפסיד שעות עבודה לטובת תיקון הרכב בדרכים – ביטוח שירותי גרירה מאפשר גם קבלת שירות עבור אותו סוג רכב, וגם עלות נמוכה יותר של השירות מאשר מחוץ למסגרת הפוליסה .

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר