ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כיצד לבצע השוואת ביטוח חובה?

נכון, בעתיד אולי נושפע מן המגמה המתפשטת להכשיר יותר ויותר מנפח התעבורה שבישראל כיום לטובת תחבורה ציבורית, אולם נכון להיום ולאורך מספר שנים מהיום, עדיין כמות הרכבים שעל פני הכביש יצרו פקקים ועומס וימשיכו לגדול בכמותם. כמות נכבדת של רכבים מדגמים חדשים או ותיקים משנים את מאזן המחירים של פוליסות הביטוח לרכב, בהתאם לאחוזי הסיכון שהם מחזיקים בתביעות ביטוח רכב מדי שנה בשנה. ביטוח חובה הוא ביטוח שחייבים לעשות כל עוד מחזיקים ברכב פרטי, ואולי דווקא משום כך רצוי לא לצאת ידי חובה בהשוואת המחירים.

אפשר לבצע השוואות מחירים על פי שפת אם
עולים חדשים אשר עלולים שלא להבין בעובי הקורה את משמעויות התנאים בביטוח זכאים לקבל פוליסה על פי שפת האם שלהם, על מנת לקרוא לעומק את התנאים בפוליסה ולהסכים להם בהתאם. יש לקחת בחשבון צורך למיקוח או לפחות לבחור בין הפוליסות שמוצעות דווקא את המתגמלת מכולן.

פתיחת הענף למתחרים רבים
הענף הפתוח למעל 14 חברות לביטוח רכב מציע תחרות פורה – ולא רק במחירים. בביטוח רכב, גם כשהמחיר נראה במחשבון ביטוח חובה כמחיר אחיד לעתים קרובות, עדיין ישנם הבדלים בתנאי הביטוח. תחרות זו היא הגורמת להתייעלות מתמדת ולהשגת הנחות בדרכים שונות כמו למשל גם באמצעות ביטוח רכב קולקטיבי.

יש להיעזר בנתוני רכב ונהגים
חשוב להבין מהם הפרמטרים שקובעים את מחיר הביטוח, כששלדת הביטוח נשענת על פרמטרים כמו נתוני רכב או נתוני מאפייני נהגים. יכול להיות שאתם אינכם משתמשים ברכב בשישי ושבת? זה נתון שהמחשבון הממשלתי אינו יודע מעצמו, ויש ליידע את הנציג של חברת הביטוח, שאמור להעניק הנחה בהתאם, כמו גם כיסוי לנהג יחיד, אם אין לכם שותפים קבועים הנוהגים ברכב.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר