ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב: לנשים זה עולה פחות?

נשים עדיין נהנות מתשלום דמי ביטוח נמוכים יותר מאשר גברים. כלומר, זוכות ליהנות מן ההנחה הזו נשים שמבטחות נשים בלבד בפוליסה, או שמבוטחות באופן יחידני בפוליסה, כמובן כל עוד הן עונות על קריטריונים סטנדרטיים של ביטוח רכב ללא תאונות דרכים בשלוש שנים האחרונות או אי שלילת רישיון בשלוש השנים האחרונות. לפיכך, כשמשווים את מחיר הפוליסה של אישה שיש לה אותם נתונים כפי שיש לגבר שעושה את אותה הפוליסה, האישה תקבל מחיר זול יותר על פי רוב. הסיבה נעוצה במידת הסיכון הפחותה יותר בנהיגה של נשים.

ההנחה משמעותית בביטוחי רכב יקרים
יש לציין, כי ביטוחי רכב יקרים כמו למשל ביטוח רכבים יקרים עדיין ממשיכים לעלות מחיר יקר בהתאם לנתוני הרכב ומידת הסיכון שבאחזקתו (הוא נחשב לגניב, יקר מבחינת חלקי חילוף ועוד), אולם אצל נשים לגברים, האבחנה במחיר תהיה מורגשת. לפיכך, אפשר לצחוק מכאן ועד להודעה חדשה אודות נהיגתן של נשים, אולם הנתונים אכן מדברים מן השטח.

נהיגה של נשים 
כמובן, מתבצעת כאן הכללה – אולם ניתן לטעון כי באופן גורף מרבית הנשים שומרות על רכבן באופן מוקפד, למרות שישנן נשים טכנאיות רכב הנתונים מורים כי למרבית הנשים אין תמיד הבנה מעמיקה לגבי הטיפול העצמאי ברכב – ואולי דווקא משום כך ממהרות לקחת אותו לטיפולי מוסך. צריכת האלכוהול אצל נשים נספגת יותר מהר, והן אלו שנוהגות פחות בכבישים (פחות בשעות הלילה).

מה השוני בביטוח?
אין שוני בכל ביטוח רכב שנעשה בין נשים לגברים, זה רק המחיר. ישנן חברות ביטוח שמעניקות הטבות מיוחדות עבור נשים, כמו למשל שירות החלפת צמיג בביטוח מקיף. חברות הביטוח לוקחות בחשבון את עברו ההיסטורי של הנהג המבוטח, ואם נהג באופן זהיר, הרי שהוא יקבל הנחת ביטוח להבא.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר