ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

רכישת ביטוחי רכב דרך האינטרנט והמובייל

כבר קרוב לשני עשורים, לאינטרנט ישנו מקום נכבד בהלך החיים של מרבית האנשים במדינת ישראל וגם בעולם. החיים שהועתקו אל מסך המחשב מאפשרים מצד אחד יתרונות בעשיית פעולות שונות באמצעות הרשת – אפשרות להעשיר את עולם הידע בתכנים עשירים, אפשרות לרכוש מוצרים ושירותים שונים באמצעות הרשת ועוד. שימושים אלו עומדים ליתרון ולזכות גם בכל מה שקשור לעולם הביטוח. התחום הפורה הזה הוא תחום שמתחדש אחת לכמה שנים בתקנות חדשות וברפורמות, מקנה כלים כדי להתמודד עם התחרות הגדולה שיש בשוק הביטוחים ומציע יתרונות נוספים.

אפשרות לגלוש ולרכוש דרך המובייל
מהנדסי תוכנות ומפתחי אפליקציות מאפשרים כיום לגלוש ולרכוש דרך רשת האינטרנט, וישנן אפילו הערכות שמכמתות את השימוש באמצעי זה לרכישת 30% משירותי הביטוח ומן המוצרים שיציע, ואת הרכישות הללו דרך הרשת ניתן לבצע גם מתוך מכשירים ניידים, כלומר כמעט מכל מקום. המטרה והיתרון הוא חיסכון בזמן ולעתים גם בכסף.

ידע הוא יתרון
הידע שלכם כול לגרום לכם להשיג פוליסת ביטוח משתלמת – שתציע מחיר זול ביחס לאחרים, ובד בבד תוכלו לוודא ולדעת שאתם משלמים על התנאים הטובים ביותר. לדוגמה – אחד המפתחות למציאת ביטוח משתלם הוא דמי ההשתתפות העצמית. מי שאינו יודע למה הכוונה בצירוף מילים זה, יכול לקרוא את המדריך לרכישת ביטוח רכב.

התחזקות מגמת השימוש באמצעות המובייל
היום אפשר לעשות ביטוח מקיף מותאם למשתמש – לנהג הצעיר, כשניתן באותו ביטוח רכב טלפון לשליחת SMS להפעלה מתוזמנת של הביטוח על פי מספר דקות או שעות שנקנו מראש. ניתן גם לגלוש באתרי חברות הביטוח אונליין דרך המובייל ולמצוא היכן תביעת הביטוח נמצאת – באיזה שלב. וגם כאן ישנו אלמנט של חיסכון בזמן ובמשאבים לפני שמטריחים את עורכי הדין וסוכני הביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר