ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכבי יוקרה וייבוא אישי

רכב יוקרה, לפחות לפי מה שקובעות חברות ביטוח בישראל, נחשב לרכב אשר מחירו עומד על 300 אלף ₪ ויותר. רכב שכזה, לא רק עולה הרבה כסף ומשולמים בעדו לא מעט מיסים, אלא גם התיקונים שלו עולים הון וכן הביטוח עליו. מנגד, קיימים גם הרכבים המיובאים אשר הם עולים אולי פחות, אך הבאתם לארץ כרוכה בלא מעט פרוצדורה. אז איך דואגים לפוליסת ביטוח  משתלמת לרכבים מיוחדים מעין אלו?
 
רכבי יוקרה- נתונים ליותר נזקים
 המציאות מראה כי דווקא רכבי היוקרה נתונים ליותר נזקים- אם זה בשל גניבות או ונדליזם ואם זה בשל תאונות אשר גוררות תיקונים שיכולים להגיע למחירים של מאות אלפי שקלים. הבעיה היא שכמו מחיר הרכב, כך גם הביטוח שלו- יקר להחריד. חברות הביטוח משום מה מסיקות שאם היה לכם מספיק כסף לקניית הרכב, יהיה לכם מספיק כסף גם לתשלומי ביטוח גבוהים, שלרוב כוללים מגוון תוספות מפנק שייגן על הרכב שלכם מכל משמר, אבל לא על הכסף שלכם. אז מה עושים? מן הסתם לנסוע ללא ביטוח זוהי עבירה פלילית וסיכון ממשי לכם ולחשבון הבנק שלכם.

לברר ולבדוק עם חברות ביטוח שמתמחות ברכבי יוקרה
 ברבות מסוכנויות הרכבים היוקרתיים, מצויה הסוכנות בקשר עם מספר חברות ביטוח אשר מציעות ביטוח לרכב יוקרתי.  שיתוף הפעולה מניב לא רק חברה שבהחלט ניתן לבטוח בה שהיא מתמחה בצרכים של בעלי רכבים מיוחדים, אלא שגם יתכן שתיתן לכם הצעה משתלמת מאוד ביחס לחברות ביטוח פרטיות שאינן קשורות לסוכנות.

רכבי אספנות- דין ביטוח משלהם
 אך לא רק בעלי מכוניות יוקרה מצויים בבעיה עם הביטוח רכב שלהם, גם בעלי מכוניות אספנות. בעוד שחלק גדול מחברות הביטוח יגבילו את הפוליסה לרכב יוקרה לנהג בגיל 30 לפחות עם עבר נקי מתאונות ותביעות, במקרה של רכבי אספנות, מרבית חברות הביטוח הטלפוניות בכלל לא מתעסקות בביטוח רכבים כאלו.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר