ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב מסחרי עד 4 טון

שימושו של רכב מסחרי הוא לצורכי עבודה בלבד, לרבות היסעים של עובדים או נוסעים ממקום למקום. רכב מסחרי אינו רכב נוח בדרך כלל כמו רכבים פרטיים, הוא יכול להיות בן משקל נמוך מ- 4 טון או גבוה ממנו, כשההבדל הוא בין היתר גם היתרים ותשלום על ביטוח רכב שונה. זו יכולה להיות משאית שתדרוש ביטוח למשאיות מתאים או שיכול להיות טנדר או טרנזיט ורכבים קלים יותר כמו מלגזות, רכבי שירות והצלה ועוד. כובדו של הרכב משפיע גם על נושא הביטוח, כיוון שככל שהרכב גדול או כבד יותר הוא עולה ברמת הסיכון.

רכבים מסחריים –מסוכנים יותר
רכב מסחרי, מטבעו מצוי יותר זמן על הכבישים; לא תמיד יש בו נהג קבוע, הוא נשחק יותר מהר, הנהגים בו עלולים להתעייף משום המשמרות המרובות, מצבי הלחץ והפקקים או התנועה הרבה שעל פני הכבישים ועוד. אלו יכולים להיות בפני עצמם סיבות טובות לעליה בגורמי הסיכון לתאונה.

השפעת הסיכון על מחיר הביטוח
בביטוח מקיף לרכב – תהיה מוגן מבחינת הוצאות כספים רבות, אולם לא תהיה מוגן מפני התאונה עצמה, או הסיכוי לתאונה. גם נהגים שנוהגים ברכבים מסחריים עד ל- 4 טון נחשבים לבעלי סיכון גבוה יותר, ולכן יקבלו מחיר גבוה יותר בכל סוגי הפוליסות לביטוח רכב.

אפשרות לבנות פוליסה לפי מה שרצוי
בניגוד לביטוח מקיף רגיל לרכב פרטי, ניתן לבנות פוליסת ביטוח מקיף שונה לנהגי משאיות, ולשלם עליה בהתאם. רכישת הפוליסה המתאימה תיעשה רק לפי בדיקה מדויקת של כל מרכיב בפוליסת הביטוח המקיף. רק כך ניתן לעמוד על ההבדלים ועל היתרונות שבין פוליסת ביטוח אחת לשניה. הדרך הטובה ביותר כדי לבדוק זאת היא באמצעות השוואת 2-3 הצעות מחברות שונות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר