ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב לבעלי עבר פלילי

עבר פלילי משפיע בהמשך הדרך על פרמטרים רבים בחייו של אדם, ובמידה רבה, באופן עקיף, גם על כיסו. העונשים והסנקציות שמוטלות על אדם שהיה מעורב בעבירה פלילית – תפקידם ליצור במידה רבה הרתעה לאחרים וגם לעבריינים עצמם – על מנת לא ישנו דרכיהם ויחזרו על ביצוע העבירה. ניתן למצוא לכך ביטוי גם בתחום ביטוח רכב, כשהמחירים בפוליסות הללו הולכים ועולים לפחות בשלוש השנים שלאחר ביצוע העבירה. המחיר מתייקר מסיבה נוספת, והיא שמירה על יכולת הכיסוי של חברת הביטוח, במידה ואותו עבריין מועד לתבוע את חברת הביטוח במהלך שנת הביטוח אצלה.

איך נוהגות חברות הביטוח בעבריין פלילי?
לחברות הביטוח מדיניות משלהן – הן פועלות על סמך החוק, לרבות חוק הביטוח ומדיניות כפי שנקבעה תחת פיקוח משרד התעבורה והאוצר. הן נוהגות שונה בנהג שאין לו שום עבירה פלילית או הרשעת ביטוח להבדיל, אל מול נהג שיש לו עבירה פלילית בשלוש השנים האחרונות או בכלל, לרבות תביעת ביטוח והרשעה בה.

איך למצוא מחיר משתלם?
ביטוח הרכב במחיר משתלם נראה מעט אבוד אצל אותו העבריין, אפילו אם העבירה הפלילית היא למעשה נסיעה ללא ביטוח חובה. המחיר המשתלם יכול להסתתר דווקא מאחורי פוליסת ביטוח רכב עם המחיר הכמעט ממוצע (ולא הזול ביותר) שניתן למצוא. הסוד טמון בין הכיסויים וההחזרים שיקבלו המבוטחים במקרי תביעה.

חברות הביטוח מעבירות ביניהן מידע
חברות הביטוח מדווחות ומרכזות נתונים עבור כל נהג ונהגת שעורכים את פוליסת הביטוח לרכב. כך, גם אם מילוי הטופס המקוון להשוואת מחירי ביטוח חובה לרכב שמוצע ללקוח ממולא לפי פרטים שקריים (למשל – דיווח שקרי על היעדר תביעות ביטוח בשלוש השנים האחרונות), חברות הביטוח מסוגלות באמצעות המאגר לקבל את המידע הנדרש ולהתייחס למבוטח בהתאם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר