ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הסבר על ביטוח רכב

ביטוח רכב  הוא אחד הנושאים היותר חמקמקים ומעצבנים שכל בעל רכב חייב להתעסק איתם. לא כל שכן, הדבר הולך ומסתבך שנגמרת תוכנית הביטוח, רוצים להמשיך לנהוג ויש זמן שאול לחידוש הפוליסה. מה עושים? איך מחדשים ביטוח בלי לשבור את הראש ומה חשוב לדעת לגבי רכבים יד שנייה וביטוח? על הכל בכתבה זו.

קניתם רכב-מזל טוב, דאגו להפטר מהביטוח הישן
רבים מן השרלטנים מציעים לכם דילים מבטיחים לקניית רכב- קנה רכב וקבל ביטוח חובה  שכלול במחיר. אומנם, זה חוסך לא מעט כאב ראש, אך למעשה מבחינה חוקית, חברות הביטוח לא מחויבות לכבד את העברת הבעלות הזו, וכך עלול להיווצר מצב כי אתם חושבים שיש לכם ביטוח חובה, אך למעשה אתם בלעדיו ונהיגה ללא ביטוח חובה, נחשבת עבירה פלילית. אם אתם כן מעוניינים להעביר את הביטוח על שמכם, מומלץ לפנות לחברת הביטוח ישירות, לתת את פרטיכם ולדאוג לאישור בכתב לגבי העברת הבעלות על הביטוח.

השתמשו באינטרנט להשוואה
האינטרנט כיום מציע אינספור הצעות וכלים לבחון את מחירי הביטוח רכב ולהשוות ביניהם. החל מטבלת ההשוואות של משרד התחבורה וכלה באתרים פרטיים שאנשים הקימו לטובת הציבור להשוואת מחירי ביטוח. היכנסו לאתרים הללו, בצעו השוואה, בקשו לקבל פרטים מדויקים יותר ורק אז הורידו החלטה בדבר מה תרצו לעשות בדיוק. 

היוועצו בחברים
 למרות מנועי ההשוואה המאוד יעילים באינטרנט, תמיד מומלץ גם לשמוע את חוות הדעת של החברים שלכם. כי אין חכם כבעל ניסיון. הם יוכלו לספר לכם על אופי השירות, מה קרה במקרה של תאונה וצרה אמיתית לה נזקקו לביטוח וכמה השתתפות עצמית נאלצו לשלם במקרה של אמת. בנוסף, אם הגעתם דרך חברים אל חברת הביטוח, אל תסתירו זאת ודרשו הנחה מסויימת של "חבר מביא חבר".

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר