ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סקירה חודשית – מאי 2013

הכביש אינו מגרש משחקים – הוא המסלול שבו נעים ממקום למקום. בכל זאת, מתנהלים על גביו שחקנים מסוגים שונים – נהגים ונהגות שכל אחד בנפרד מהווה גורם סיכון בפני עצמו. על פי גורמי הסיכון הללו נקבע מקדם המחיר לפוליסות ביטוח רכב – מקדם שישחק תפקיד חשוב כאשר המבוטחים – אותם "שחקנים", יקבעו לאיזו חברת ביטוח להשתייך. הנתונים של השחקנית הנוכחית נראים את העובדות: גילה הוא 28, יש לה ותק של רישיון נהיגה כ- 9 שנים, לא עשתה תאונת דרכים בשלוש השנים האחרונות אולם רשיון הנהיגה שלה נשלל פעם אחת. הרכב שבו היא נוסעת – פרטי במנוע 1,295 סמ"ק וכרית אויר אחת.

המחירים של הפוליסות
אותה שחקנית תבדוק עד חודש מראש את מחירי הפוליסה לביטוח חובה שיוצעו לה. רצוי שלא לבדוק זאת זמן רב יותר מראש – שכן עדיין ישנם שינויים אפשריים במחירים. המחיר הנמוך ביותר מבין עלויות ביטוח רכב שתוצענה לה יהיה בחברת הביטוח "הכשרה": 1,798 ₪ ובמנורה מבטחים. המחיר הגבוה ביותר – 3,479 ₪. הפערים נובעים ממספר גורמים.

איך לבחור את הפוליסה המשתלמת?
כשעושים לביטוח חובה לרכב השוואת מחירים, מתעכבים גם על הפרטים הקטנים: תחילה, למחיר ישנו משקל בבחירת הפוליסה, אולם יש לפרק אותו לגורמים – מה באמת מקבלים בהתאם לה. מה סכום הפיצויים המקסימליים שינתנו, כמה דמי השתתפות צריך לשלם כדי להפעיל את הפוליסה ועוד.

להשוות מחירים במחשבון ביטוח
מחשבון ביטוח חובה הוא המקום כדי לעשות את הצעד הראשוני בבחירת הפוליסה שתתאים. לאחר הזנת פרטי ה"שחקן" באתר המחשבון הממשלתי, תתקבלנה תוצאות המחירים המעודכנים אצל כל חברת ביטוח. המחירים הללו יכולים עוד להשתנות עד לתאריך היעד, אולם רצוי לבחור את הפוליסה המתאימה מבעוד מועד, ולא יותר מחודש לפני תאריך תחילתה המיועד.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר