ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח מקיף לרכב - תהיה מוגן

ביטוח רכב אינו מגן מפני תאונות דרכים או נזק אפשרי לרכב, אלא מאפשר לקבל החזרים כספיים בהתאם למהות ולגודל הנזק, כפי שהעריך אותו השמאי והסכימה לכך חברת הביטוח. היות שהוא עולה כמה אלפי שקלים לשנה ועדיין נחשב כביטוח לבחירה ואינו מחויב לעשייה על פי החוק, יש מי שמתלבט אם כדאי לעשות אותו השנה או לא. המתלבט יכול להיות זה שמשלם מדי שנה דמי ביטוח אולם אינו מפעיל אותו וחושב שאו מי שהשתמש בו בשנה הקודמת, על כן מחייבים אותו בתוספת ביטוח של מאות שקלים נוספים.
למה ביטוח מקיף – אומר הגנה
ביטוח מקיף לרכבים, משמעו הגנה. הגנה – לאחר שקרה דבר מה. לא ניתן לחזות מתי יתעופף ענף ויכה בפח הרכב, האם אדם אחר יעשה תאונה ויתנגש ברכב המבוטח או שהרכב פשוט יצטרך שירותי מוסך שונים, כשניתן לנצל ולהשתמש בשירותי הגרירה. ההגנה היא על הכיס, וגם על הרכב – כשבדיעבד יוצרים את הנוחות לתקן אותו. היות שביטוח מקיף כולל גם שירותים ולא רק את מוצרי ביטוח – כמו למשל רכב חלופי במקרה של השבתת רכב, זה הופך ליעיל.

לשלם השתתפות עצמית, במקום את כל הסכום
במידה שהרכב נקלע לתאונה מסוימת, נגרם לו נזק והופעל הביטוח המקיף, הדרישה תהיה לשלם את דמי ההשתתפות העצמית שהוסכמו מראש. זה יכול להיות מאות שקלים או אלפים, אולם החיסכון עשוי להיות גבוה פי כמה וכמה פעמים מסכום דמי ההשתתפות העצמית.

ואם אני מתכנן למכור את הרכב?
יש לעשות ביטוח מקיף לרכב פרטי גם אם יודעים שזמן הפוליסה מוגבל משנה. ניתן להקפיא אותו ולהשתמש גם לאחר מכן בזכויות שנשמרו לו בפוליסה, ללא תוספת תשלום. במידה שלא מתוכנן לרכוש או להחזיק ברכב אחר במקום, ניתן לדרוש החזר מחברת הביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר