ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח מקיף לרכב - מהם המיגונים הנדרשים?

ביטוח מקיף – הוא ביטוח רכוש בלבד. הוא אמנם כולל באופן אוטומטי גרסה סטנדרטית של ביטוח צד ג´, אולם אינו כולל את הביטוח שחייבים לעשות – ביטוח חובה, שמעניק כיסוי עבור נזקי גוף. הביטוח המקיף – כשמו כן הוא, מקיף סעיפי כיסוי רבים ומועילים בפוליסה, ומכאן שמחירו בהתאם. המחיר המינימלי משתנה בין חברות הביטוח וכולל את התנאים הבסיסיים בפוליסה – אלו שהמפקח על הביטוח שבאוצר חייב למכור, ובנוסף לכך – ניתן להוסיף עוד הרחבות שונות ושירותי ערך מוסף במסגרת ביטוח מקיף לרכב. כדי לקבל את הכיסוי מאת הביטוח בזמן תביעה, יש למלא אחר התנאים.

למגן את הרכב על פי דרישה
ישנם בעלי פוליסות שידרשו הצעת מחיר מוזלת, המותנית אך ורק בהתקנת מיגון מתאים לרכב. אמנם רכבים חדישים בדרך כלל מגיעים עם המיגון הזה מובנה כבר בתוך הרכב, אולם מי שאין לו את המיגון הנדרש כדי למנוע מקרי פריצה או גניבת רכב, ישלם מכיסו סכום חד פעמי להתקנת המיגון המדובר והמוסכם, ורק לאחר מכן יזכה בהנחת הפוליסה.

לא מיגנת? לא הוזלת
עם ההתקשרות עם נציגי חברת הביטוח המקיף, וההסכמה על ההוזלה במחיר תמורת טופס אישור מיגון חתום על ידי המתקין, לא ניתן לקבל את ההוזלה במחיר. אם עורכים לביטוח מקיף השוואה, רואים שמי שעשה מיגון לרכב והעביר את הטופס לפני החיוב הראשון של חברת הביטוח, זכה להנחה משמעותית של מאות שקלים.

על אילו אמצעי מיגון מדובר?
בביטוח רכב ישנן אפשרויות שונות כדי למגן את הרכב; עלוקה, אזעקה, קודנית או אימובילייזר – אלו ואחרים משמשים תנאי סף להוזלה במחיר, וישנן עוד מערכות נוספות שמתחדשות ומזכות בהנחה – חשוב להתייעץ עם הנציג של חברת הביטוח ולציין את קיום המערכת הזו ברכב.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר