ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כל הטיפים לרכישת ביטוח צד ג´ לרכב

רבים יודעים, כי שזה קשור ברכב, מוטב לא לקחת סיכונים ולבטח אותו בצורה כזו שגם הנהג וגם הרכב יהיו מוגנים מכל רע. אחד מן הביטוחים אשר הם בגדר רשות אך רבים נוהגים לרכוש אותם הוא ביטוח צד ג.  מדובר בביטוח שעיקר עיסוקו הוא להגן על המבוטח מפני הוצאות לטובת צד ג אשר נפגע בתאונה. יחד עם זאת, היות ומדובר בביטוח חשוב אך שאינו חובה, לעיתים המחירים עליו גבוהים. אז איך לא מתפשרים על טיב הביטוח אבל חוסכים?

האופציה המשולבת-חברות ביטוח אוהבות לקוחות נאמנים
 רוב חברות הביטוח אוהבות לקוחות נאמנים.לכן, אם תרכשו חבילת ביטוח הכוללת ביטוח חובה, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג אצל אותה חברת ביטוח, יש סבירות כי זו תגמול לכם תודה על הנאמנות ותוזיל את המחיר בעבור נאמנותכם. בשבילכם מעבר לחסכון הכספי, יש יתרון של סדר וגוף אחד שמטפל בכל הסידורים במקרה של תאונה לא עלינו שלכם או עם רכב אחר.

חבילות ביטוח עם סעיפי רשות
בנוסף לשילוב עם ביטוחים אחרים שהם נפוצים יותר כמו ביטוח מקיף,  קיימות גם חבילות ביטוח המכילות סעיפי רשות, שאם נלקחים עם ביטוח צד ג, יכולים להוזיל לעיתים את הביטוח. שוב מאותה סיבה שחברות הביטוח רוצות שהלקוח ירכוש כמה שיותר מוצרי ביטוח שלהן. כאן מדובר בסעיפי ביטוח כמו שירותי דרך וגרירה, ביטוח שמשות וכולי.

בדקו באינטרנט
האינטרנט כובש היום כל תחום כזירת קניות לגיטימית וגם את תחום הביטוח. מה זה אומר? שברבים מן המקרים ניתן לרכוש ביטוח זול בהרבה באינטרנט. היכנסו לאתרים, בצעו השוואות מחירים מול המידע המוצג לכם באתר וקחו את ההצעה אשר הכי נראית לכם זולה. אל תחשבו שיש פה תרגיל. אף אחד לא מנסה לעקוץ אתכם. זה ידוע שבתחום הביטוח רכישת ביטוחים דרך האינטרנט היא זולה יותר משום שאין צורך בסוכנים או מתווכחים טלפוניים כלשהם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר