ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח צד ג – לא חובה, אבל מומלץ

עולם הנוחות כבר אצלכם בידיים – יש לכם לפחות רכב אחד שאתם מחזיקים בבית, מבלי לספור את הרכב של בן או בת הזוג והילדים. אומרים "מרבה נכסים – מרבה דאגות" וגם אם כוונת המשורר לא הייתה בדיוק בכיוון של כלי רכב וביטוח, הרי שיש לכך פרשנות רלבנטית. החוק לקח את עניין הביטחון הכלכלי לפחות בתחום תאונות הדרכים ותביעות ביטוח, ובביטוח חובה קבע כי לכל רכב חייב להיות ביטוח לנזקי גוף. ביטוח נזקי גוף הוא הביטוח הבסיסי ביותר ואם מעוניינים לעשות לו הרחבה – זה יהיה דרך ביטוח צד ג´.

מה זה ביטוח צד ג´?
ביטוח צד ג´ הוא הביטוח הכלול באופן אוטומטי בביטוח המקיף – כמו המקיף עניינו ברכוש, אולם בניגוד למקיף שעוסק ברכב עצמו של המבוטח, צד ג´ עוסק בגורם מצד שלישי, כלומר מי שנפגע מרכבו של המבוטח ודורש פיצויים. כאשר מדובר בלפחות גורם צד שלישי אחד – הפיצויים שנאמדים באלפי, עשרות אלפי ומאות אלפי שקלים מוכפלים פי התובע ונזקו.

ישנם כמה סוגים של ביטוח צד ג´
ישנו ביטוח לצד שלישי שכולל השתתפות עצמית, וככל שהסכום להשתתפות עצמית גדל ברכישת הפרמיה, כן גובה ההשתתפות ירד בזמן תביעת תגמולי ביטוח רכבים. ישנו ביטוח יקר יותר, אשר מפחית עד אפס את עלות ההשתתפות העצמית בזמן אמת.

שדרוג הפוליסה באמצעות הרחבות
הרחבות ביטוח רכב לצד שלישי משדרגות לא רק את הביטוח המקיף, אלא מעניקות כיסוי גם לביטוח חובה – עבור הולכי הרגל ואנשים שאינם מבוטחים במסגרת הרגילה. ביטוח צד ג´ הוא חלק אינטגרלי מביטוח מקיף, והרחבה שלו תאפשר כיסוי שכר טרחה לעו"ד, הרחבה של גבולות תקרת ביטוח, טיפול בתביעות שיבוב ועוד אפשרויות בהתאם לבחירת המבוטח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר