ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

אחריות בביטוח הרכב- הצגת כל הפרטים

העובדה שמחיר פוליסת ביטוח מושפע מאופי הנהג, העבר התעבורתי וסוג הרכב ידועה לרוב האנשים ובזמן הבחירה בביטוח רכב לא מעט אנשים בוחרים להסתיר פרטים מסוימים שעלולים לייקר את מחיר הפוליסה. רבים אינם מבינים את החומרה שבהסתרת פרטים בחתימה על חוזה וכתוצאה זה עלול לגרום לבעיות משפטיות בהמשך הדרך ולביטול הפוליסה.

החובה בהצגת פרטים
רכישת ביטוח רכב כרוכה במחקר מקדים, השוואה בין חברות ופוליסות ביטוח ולבסוף מילוי טפסים לחתימה על חוזה. מספר נקודות חשובות בהקשר לביטוח הרכב שלכם: חברת הביטוח מבקשת מהלקוח למלא פרטים על מאפייניו האישיים כמו גיל, מצב בריאותי וכדומה. בנוסף, החברה מבקשת מידע על תאונות דרכים קודמות, מקרי שלילת רישיון, סוג הרכב ושנת הייצור של הרכב שיש לבטח. חברת הביטוח אוספת את המידע במטרה להעריך את גובה הסיכון שבביטוח הלקוח ולכן יש חובה למילוי נכון של הפרטים.

חשיבות התקדים המשפטי
חברות הביטוח עובדות מול מאגרי מידע רחבים ולכן יש באפשרותם להצליב, לאמת או להפריך כל מידע כדי להבטיח ביטוח רכב אמין. מקרה מיוחד שהיווה תקדים היה סיפורו של אדם שבנו ביצע בעבר תאונת דרכים ברכב וכדי לבטח את הרכב שוב, העביר את הפוליסה לשמו ועבר לחברת ביטוח חדשה שאישרה לו את הפוליסה. כתוצאה מתאונה נוספת, חברת הביטוח חקרה את הנסיבות האמת נחשפה ופוליסת הביטוח בוטלה.

השלכות הסתרת מידע
בנושא ההצהרה על פרטים בעת חתימה על פוליסת ביטוח, קיימים תקדימים משפטיים שמהווים ראיה להשלכות שיש במילוי פרטים שקריים בטופס. אמנם אין מקרים רבים של תביעות הסובבות את עקרון הצגת המידע, אך כפי שניתן לראות מתקדימים משפטיים, חברות הביטוח יכולות לבדוק ולצליב מידע אישי ולכן הסתרת מידע כרוכה בסיכון גבוה לאיבוד הביטוח ב"רגע האמת".

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר