ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תביעת תגמולי ביטוח בגין גניבת רכב

גניבת רכב? לא עליכם (אלא אם אתם תולים את יהבכם בחברת הביטוח שתחזיר בעבור הרכב את דמי הפיצויים). על מנת לזכות בכספי הפיצויים בגין גניבת רכב יש לענות על מספר תנאים, לרבות ביטוח מקיף שהיה בתוקף, שכן אותו ביטוח מקיף לרכב ישן או חדש הוא ביטוח שממילא מכיל ביטוח נגד גניבות. אולם שם מגדירים את המונח "גניבה" באופן שבו הרכב נעדר ואינו נמצא מעל לשלושים ימים, וכשדווח על כך למשטרה ולחברת הביטוח. וישנו עוד תנאי שכורך את האחריות על הרכב מפני גניבות על המבוטח, רגע לפני שיקבל פיצויים.

המצאות מיגונים ברכב
חלק מתנאי חברות הביטוח במיוחד ברכבים שנחשבים לגניבים יותר, אלו תנאים שמחייבים בהמצאות של מיגונים עבור ביטוח מקיף. המשמעות של המיגונים הללו הם צמצום תופעת הגניבות תוך הרתעת הגנבים (אזעקה, מערכת איתוראן או אמצעי מסובך לנטרול הרכב) או תוך מניעת הגניבה ככל שניתן. אילו המפתח נמצא בפתח ההתנעה למשל – זה היה מגביר את סיכויי הגניבה ולכן חברת הביטוח תימנע מלשלם פיצויים במקרה זה.

רכבים אהודים על הגנבים
ישנם רכבים שנחשבים ליותר גניבים – בין אם לצורך שימוש בחלפים שלהם או ברכב כולו – הוא בדרך כלל יועלם וגם לוחית הזיהוי תוחלף לו. חברות הביטוח מפעילות חוקרים פרטיים על מנת לוודא כי לא מדובר באמת במקרים של הונאה או שהרכב ימצא במהרה, ועל כן תשלום הפיצויים עלול להתעכב יותר מהרגיל.

הפיצוי – על פי הספר
הפיצוי מאת חברות הביטוח ינתן אך ורק על פי המסגרת של הפוליסה שנחתמה מלכתחילה, ולא ניתן להגדיל את מסגרת הביטוח רטרואקטיבית על מנת לקבל תשלום גדול יותר בגובה ההחזרים. בנוסף, מי שלא הרכיב מיגונים נדרשים לרכב, סביר להניח כי התנאים המועדפים בפוליסה לא ינתנו לו.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר