ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הכשרת הישוב ביטוח רכב

חברת הכשרת היישוב בישראל בע"מ נוסדה אי שם בשנת 1909 כגוף העוסק ברכישת קרקעות לצורך התיישבות חקלאית. עם הזמן, החלה הכשרת היישוב לרכוש גם קרקעות עירוניות ובשנת 1990 הופרטה האחרונה והפכה לרכושה הפרטי של חברה עסקית. כיום מוגדרת הכשרת היישוב כחברת אחזקות הפועלות באמצעות תת-חברות העוסקות בנדל"ן, מלונאות, השקעות וכמובן- ביטוח רכב. במאמר זה נפרט על שתיים מהפוליסות המוצעות לקהל הרחב על ידי חברת הכשרת היישוב:

ביטוח חובה
ביטוח חובה, כמשתמע משמו, מחייב את כלל המבקשים לנסוע בכבישי ישראל. מטרתו של קיום ביטוח חובה לרכב היא סיפוקם של שלל השירותים הסוציאלים הנדרשים במקרה של פציעה בתאונת דרכים. כך, בין אם מדובר בפגיעה פיסית או נפשית, זכאי כל אדם המעורב בתאונה, נהג, נוסע או הולך רגל, לקבלת הטיפול הרפואי הראוי ואת קבלתם של הפיצויים המתאימים במקרה הצורך.

ביטוח צד ג´
ביטוח צד ג´ הינו פוליסת רשות שמטרתה לכסות את הנזק שנגרם לרכושם של המעורבים בתאונת דרכים. ביטוח זה מתייחס למצב שבו על נהג המעורב בתאונה לספק את הפיצויים הנדרשים לכיסוי הנזקים החומריים אשר נגרמו לנפגעים ממנה. סכומים אלה עשויים להגיע לעשרות ואף למאות אלפי שקלים, עובדה אשר הופכת את רכישתו של ביטוח צד ג´ לכדאי ואף הכרחי. יצוין, כי מרבית הנהגים הישראליים נוהגים ליהנות מתנאיו של ביטוח צד שלישי כחלק מרכישת ביטוח מקיף.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר