ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חובת הצגת פרטים בעת רכישת ביטוח רכב

כל הנהגים בישראל מחויבים לנהוג כשברכבם ביטוח חובה בתוקף. לביטוח זה אמנם יש משמעות מבחינת פיצוי והגשת שירות למבוטח, אולם החוק דורש את עשייתו, ובכך מעמיד את הנהגים שלא ערכו פוליסה מסוג זה ועדיין נוהגים ברכב ללא ביטוח חובה כעבריינים – שייענשו בהתאם. הסיבות לאי עשיית פוליסת ביטוח חובה או לנהיגה ללא ביטוח חובה יכולות להיות רבות, ביניהן העלייה ברף המחיר בעקבות תאונת דרכים קודמת או שלילת רישיון למשל ואפילו נהג צעיר שהצטרף לנהוג בין הנהגים הקבועים ברכב.

חובת הגילוי בביטוח רכב
חברות לביטוח רכב דורשות לדווח להן על כל שינוי בפוליסת הביטוח – לרבות נהגים בעלי מאפיין שונה שמצטרפים לנהוג אורח קבע ברכב. חובה זו מאפשרת לנהגים הללו ליהנות מן הביטוח במקרה הצורך, וגם לענות על דרישות החוק. במידה ומדובר בביטוח מקיף לרכב שלא דווחו בו השינויים – הוא פשוט לא יעניק פיצויים עבור מה שלא עודכן כהלכה, פשוט משום שאין לכך יותר תוקף.

התקדימים המשפטיים בנושא
אחד הנושאים שנידונו לאחרונה בין כתלי בית המשפט בנושא ביטוח רכב, הוא האם רכב שעבר תאונה דווח בעבר כבעל היסטוריה עשירה לתאונות. ישנם מבוטחים שטורחים להעביר את הפוליסה על שמו של אדם אחר, רק כדי שלא לספוג את הייקור במחיר. כשחברות הביטוח מגלות זאת, הן מחשיבות את הנושא כאי קיום חובת הדיווח.

אי דיווח עלול לגרור את ביטול הפוליסה באופן חד צדדי
חברות הביטוח נוטלות לעצמן את הזכות על פי רוב לבטל את הפוליסה במידה והמבוטח לא דיווח חלק מן הפרטים הנחוצים כראוי ולא עדכן את חברת הביטוח באשר להצטרפות נהג קבוע אחר נוסף ברכב; לכן גם מי שמחפש ביטוח רכב זול מחויב לדווח על כל הפרטים ומשם לחפש את ההוזלות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר