ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

רכישת ביטוח מקיף וחובה באותה חברה

בחברות הביטוח לרכב ניתן לרכוש על פי רוב את כל סוגי הפוליסות – ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח לצד שלישי. חברות הביטוח באות לקראת הלקוח בכל מה שקשור להנחות ולהטבות, משום שזהו קלף מיקוח שמבדיל אותן מהחברות האחרות. בחברות הביטוח ידוע, כי צרכנים חכמים מבצעים השוואת ביטוח מקיף לרכב למשל, כשישנם סעיפים בסיסיים קבועים בכל פוליסה ועוד מספר הרחבות לפי הסכמת הלקוח. ידוע עוד, כי ביטוח חובה הוא ביטוח שחייבים לעשות – ללא קשר לסוג הרכב המנועי. לגבי ביטוח מקיף – מדובר על ביטוח יקר יחסית, ועל כן רבים מחפשים את ההוזלה מבלי לקצץ את התנאים.

אפשר לעשות ביטוח חובה ומקיף לרכב ביחד
לכל מבוטח ישנה הזכות לבחור בעשיית כל פוליסת ביטוח רכב בנפרד אצל חברות ביטוח שונות. מאידך, מי שעורך את שתי הפוליסות ביחד זכאי לעתים קרובות להנחה בביטוח רכב, וזה אומר הנחה של כמה עשרות עד למאות שקלים. מסיבה זו, מבוטחים עורכים פוליסות בדרך כלל בחברה שכבר יש בה פוליסה אחת לפחות של אותו מבוטח – כמו גם ביטוח חיים או ביטוח דירה.

ביטוח מקיף – מכיל גם ביטוח לצד שלישי
ביטוח לצד שלישי הוא ביטוח שנמצא באופן סטנדרטי בתוך פוליסות ביטוח מקיף. הכוונה ב"סטנדרטי" זה שהפוליסה ניתנת על פי תנאים בסיסיים ביותר ובסכומי החזר נמוכים יחסית. אם רוצים להרחיב זאת, חשוב להיות מודעים להרחבות שתספק חברת הביטוח גם לצד שלישי.

הנחות נוספות בפוליסות ביטוח רכב
את ההנחות הנוספות בביטוח המבוטחים אינם מקבלים באופן אוטומטי; יש לברר אודות המבצעים והיכולת להוזיל מחירים בביטוח לפני שמאשרים את הפוליסה בחידוש השנתי. בנוסף, יש לשים לב לקיומן של ההנחיות החדשות בעקבות הרפורמה של אוקטובר 2012.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר