ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת ביטוח חובה - הקלות שבנוחות

ביטוח חובה הוא מצרך שיש לדאוג לו מבעוד מועד. החוק דורש ביטוח חובה עבור כל מי שנוהג באורח קבע ברכב המנועי שעונה על הגדרות חוק ביטוח רכב. בעודו ביטוח שהחוק מחייב לעשות, רבים מהמבוטחים לוקחים את משימת השוואת המחירים בביטוח רכב כמטלה הוא עול הוצאות נוסף, ומבלי להבין מדוע עורכים את הביטוח הזה בכלל או באיזו צורה ניתן להרוויח למעשה מההשקעה – שהיא כביכול מובנת מאליה; הרעיון המרכזי של פוליסת ביטוח חובה הוא להשיב כספי הוצאות על נזקי גוף – טיפול ושיקום הגוף או פיצוי על אי יכולת לעבוד ולהשתכר.

הביטוח הנמכר ביותר, ללא מיקוח מחירים
למרות שמדובר בביטוח נפוץ ביותר מתוך שלל הפוליסות לביטוח רכב ובמחיר זול יותר באופן יחסי לביטוח מקיף, עדיין זוהי פוליסה שנמכרת במחירים ללא פערים גדולים למדי האחד מהשני. השוני נובע מתוך חישובים אקטואריים של חברת הביטוח. אין מיקוח במחירים – אולם אפשר בהחלט לבחור בין שתי פוליסות זהות על פי התנאים שהיא מציעה.

אותם תנאים בסכום פיצויים שונה
במסגרת השוואת מחירי ביטוח חובה לפרטיים, אפשר למצוא את אותם התנאים בביטוח חובה, אולם דמי ההשתתפות העצמית או מסגרת תקרת הביטוח משתנה. כאן נעוץ ההבדל בין מה שתציע חברה X לביטוח רכב מול חברה Y – ותתעדף אותה על פני השניה.

שיקולים בבחירת ביטוח חובה
כדאי ללמוד לרכוש ביטוח רכב באופן מושכל – ולחקור לעומק על מה משלמים - ולא לבחור רק את הפוליסה הזולה ביותר. השיקולים בבחירת ביטוח חובה אינם צריכים לערב את השכן גם אם יש לו רכב זהה, אלא לערב את הנתונים של הנהגים הקבועים ברכב ולמצוא את ההבדלים בפנים הפוליסה הזו,  ולעתים כדאי לברר אם ישנה הנחה גם על ותק בחברת הביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר