ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סוגי ביטוח- ומשמעותם

קיימים כל מיני סוגי ביטוח לרכב. כולם חשובים לנוהגים ברכב וחלקם אפילו נחשבים חובה ע"י המדינה. מה ההבדלים ביניהם? מה חייבים ומה מהם הוא בגדר ביטוח רשות? על כך, להלן מספר תשובות.

ביטוח חובה- כשמו כן הוא
 ביטוח חובה  הוא הביטוח הראשון במעלה בחשיבותו. לפי החוק נדרש כי לכל רכב אשר נע על הכביש במדינת ישראל, יהיה ביטוח חובה. זהו ביטוח אשר עיקרו, להבטיח לכל אדם קבלת טיפול רפואי במקרה של תאונה, וכיסוי טיפול רפואי זה על ידי חברת הביטוח. מדובר בביטוח אשר יש לו תעריפים קבועים והם מתפרסמים לרוב בכל רבעון באתרי האינטרנט השונים של אתר התחבורה ולשכת סוכני הביטוח. ביטוח החובה, יכול להשתנות בגובה התשלום עליו לפי סוג הרכב, גיל הנהג וניסיונו ועוד. ראוי לדעת כי ביטוח זה לא רק מכסה פגיעה גופנית בכם, אלא גם פגיעה גופנית בצד שלישי.

ביטוח צד ג´-כיסוי לנזקים לרכוש לצד שלישי
 כפי שביטוח החובה, מכסה נזקי גוף לצד שלישי, ביטוח צד ג  מכסה נזקים לרכוש לצד שלישי במקרה של תאונה. פה מדובר בביטוח שלרוב הולך יד ביד עם ביטוח מקיף אשר נועד להגן ולכסות אתכם מפני פגיעה ברכבכם שלכם וברכוש בו. בכל מקרה זהו ביטוח רשות שאין חייבים בו, אבל רבים מוצאים בו תועלת לא קטנה.

ביטוח מקיף-כיסוי לרכב שלכם
 ביטוח מקיף  הוא הביטוח שנועד לתת לכם מענה למקרה של פגיעה רכב שלכם. אם מתאונה עצמית ואם מתאונה מצד שלישי. מדובר בביטוח שתמיד מכניסים בו סעיפים קטנים שעולים לכם כסף רב והוא ביטוח המוגדר בגדר רשות בלבד. רבים אומרים כי זה רק עניין של סטטיסטיקה הסיכוי שתשתמשו בו ולכן מוותרים עליו. אם אתם משוכנעים כי לפי הסטטיסטיקה הסיכוי שלכם לתאונה נמוך, אולי מוטב שתוותרו על ביטוח זה...

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר