ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מחירי ביטוח רכב מקיף

הביטוח המקיף הוא הביטוח היקר ביותר מבין השלושה. הוא עולה כמה אלפי שקלים לשנה, וכמובן – עניין של בחירה בלבד; מי שיש לו רכב יכול לבחור אם לערוך אותו או לא, בניגוד לביטוח חובה. נשאלת השאלה מדוע לעשות ביטוח מקיף שכזה, כשהררי הכסף שמשלמים לחברות הביטוח ממילא לא מנוצלים? מה טוב ביטוח מקיף לרכב אם אנחנו משתדלים להיות נהגים זהירים, או מה יהיה טוב ביטוח מקיף לרכב אם בשנה החולפת תבעתם את הביטוח וכעת אתם מצפים לפרמיה גבוהה יותר? התשובה היא שאין לדעת מתי תצטרכו לה.

לבדוק את המחירים העכשוויים בביטוח רכב
מחירי ביטוח מקיף לרכב אלו מחירים שיכולים להשתנות בכל שני וחמישי. זו הסיבה, שרצוי לבדוק את המחירים בסמוך למועד החידוש, ולכן מחיר שהיה נכון לשנה שעברה ונחשב לזול, יכול להיות שיתייקר באותה חברת ביטוח השנה, ובחברת ביטוח אחרת יהיה זול בעשרות אחוזים, או שיציע תנאים פחות טובים בפוליסה. ישנה חובה לבדוק גם את התנאים בפוליסה כדי להבין איזו פוליסה טובה יותר כשמציעים את אותו המחיר.

מי צריך לשלם על הביטוח המקיף?
על הביטוח המקיף ישלם כל מי שמעוניין, ובלבד שהרכב המבוקש יהיה המעודכן בפוליסה, וישנם הנתונים של כל הנהגים הקבועים ברכב. יש לשים לב, כי ישנה חובת דיווח אמת ברכישת ביטוח רכב – וכל פרט חסר בדיווח יושלם ברגע המוקדם ביותר, למשל – אם ישנו נהג צעיר או חדש שמצטרפים.

לחסוך – באופן מושכל
ניתן לקנות ביטוח מקיף לרכב מכל חברת ביטוח רכב, אולם רצוי לעשות אלימינציה באופן הנכון. את האלימינציה עורכים כבר בשלב בחירת האתר שבו עורכים השוואת מחירים, ומקבלים הצעות בודדות ממספר חברות הביטוח. מתוכן יש לברור את התנאים המתאימים במחירים הנמוכים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר