ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

יתרונות השוואת מחירי ביטוח מקיף

כיום אנשים רבים מבינים שיש סיכוי גבוה להיקלע לתאונה גם אם פעלנו נכון על הכביש ולכן רצוי לבטח את הרכב בביטוח מקיף ככל האפשר. עם זאת, ביטוח הוא הוצאה לעיתים יקרה, לכן כשמחפשים ביטוח מקיף לרכב מומלץ לקחת זמן כדי לבדוק את החברות המתחרות ולבחור את הכיסוי הכי מתאים במחיר הכי משתלם.  

בדיקה מגנה עלינו מסכנות
רובנו שומרים על החוק ונהוהגים בזהירות אך הסטטיסטיקה מראה כי יש עליה במספר תאונות הדרכים בארץ. אין דרך להמנע מסכנה אך כאשר אנחנו בוחרים בביטוח רחב ומקיף, אנו דואגים לכסוי הוצאות במקרה של תאונה עתידית. בניגוד לביטוח חובה המכסה רק פגיעה בגוף, ביטוח מקיף מטרתו לכסות את כל הוצאות התאונה ולשמש כביטוח משלים לחובה. בנוסף, כאשר אנו מרחיבים את כיסוי הביטוח שלנו למקיף אנו מבטחים את עצמנו גם מנזקים אחרים כגון גניבה או מפגעי טבע.

השוואה תורמת לרפורמה בענף
עושים ביטוח לרכב? אולי כדאי לדעת להתמקח! היתרון הבולט של תחרות חופשית היא רפורמות חיוביות בעלויות מוצרים. בארץ יש מבחר של חברות ביטוח וכתוצאה מהתחרות ביניהן הצרכן שמשווה מחירים זוכה ליהנות מעלויות נמוכות. תחרות גורמת לנו לעבוד קשה ולהיות שירותיים יותר לצרכן וביצוע מחקר לפני בחירת ביטוח תורמת לתחרות.

בדיקת אופציות משפיע על מחירים
הערך המוסף של השוואת מחירי ביטוח רכב הוא ההשפעה על החברות שבתגובה נלחמות על הלקוח, מורידות מחירים ומציעות הטבות ותנאים משופרים. השוואת ביטוח מקיף יכול לעשות הבדל של  מאות שקלים ואפילו אלפי שקלים לשנה. בנוסף, כתוצאה ממעורבות הצרכן החברות מוסיפות יותר סעיפים והטבות כך שכתוצאה יש גם שיפור בטיב הפוליסות. למעשה כאשר אנחנו עושים מחקר שוק אנחנו חושבים קדימה, חוסכים כסף ומשפרים את תנאי השוק.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר