ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

פוליסת ביטוח רכב מקיף ללא דרישות מיגון

פוליסות ביטוח רכב מתומחרות על פי רמת הסיכון שבו המבוטח עלול לתבוע את חברת הביטוח. אם הרכב או אחד מהנהגים שבפוליסה עונים על האפיון שבו המבוטח עלול לתבוע את חברת הביטוח במהלך תקופת הביטוח, הרי שהמחיר יעלה, כמו למשל בביטוח נהג צעיר או בביטוח נהג חדש. בביטוח מקיף, ניתן להוסיף תוספות ביטוח כדי לענות על האפיונים השונים של הרכב או של הנהגים, כלומר – מי שיש לו רכב שהוא נחשב ל"גניב" – כמו מרבית רכבי השטח, הרי שחברות הביטוח תדרושנה ממנו לעשות מיגון, אלא אם הוא ישלם תוספת במחיר.

רכבים משווי מסוים לא ידרשו למיגון
ישנם רכבים משווי 170 אלפי שקלים, אשר לא ידרשו על ידי חברות הביטוח לרכב למיניהן למגן אותו, וזאת משום שממילא הרכב הזה כבר מכיל מיגונים כמו למשל עלוקה, קודנית או אימובילייזר. בכך למעשה ישנו חיסכון של כספים רבים, למרות שברכבים אחרים, מדובר בהוצאה חד פעמית שפותרת בדרך כלל הוצאות ביטוח גבוהות יותר מדי שנה.

רכבים שזקוקים למיגונים עבור ביטוח מקיף
על פי החוק במשרד האוצר, מבטח יכול לדרוש מיגון לרכב לעומת הנחה בביטוח, אולם אינו יכול לדרוש למגן את הרכב אצל מתקין או אצל ספק שירות מסוים ויחיד. עליו להעניק לו רשימה של מספר אפשרויות באותו אזור רלבנטי, כך שהלקוח עצמו יבחר היכן להתקין זאת בהתאם לנוחותו. חשוב לוודא את המחיר לפני כן, למרות שהוא אמור להיות אחיד בכל מקום.

המחירים משתנים בכל חברת ביטוח
בכל חברת ביטוח רכב, המחירים יכולים להשתנות, כלומר – אינם המחיר הסופי, אלא יכולים להשתנות בהתאם לנתונים של הרכב או של הנהג. אלו מחירי בסיס, מהם המחיר יכול לעלות או לרדת בהתאם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר