ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

צריכים ביטוח לרכב במחיר הוגן?

האם ישנו דבר כזה "מחיר הוגן בביטוח רכב"? את התשובה, כנראה, שתיאלצו למצוא לבד, משום שלכל חברת ביטוח ישנו אינטרס משלה לאסוף אל חיקה כמה שיותר מבוטחים שאינם הולכים לתבוע אותה למשך השנה הקרובה, לאולם לא כולם מבוטחים נטולי תביעות ביטוח או שלילות רישיון. אפילו חלקם נהגים חדשים או צעירים, שמחויבים לעשות ביטוח רכב לנהג צעיר או לנהג חדש, משום שאלו גם הם מהווים סיכון לתביעות ביטוח לאורך השנה. אם כן, "מחיר הוגן" הוא רק ביחס להצעות אחרות, אותן יש לשקול ביתר זהירות.

מה לבדוק בהשוואת מחירי ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב נועדה לא רק כדי להשוות מחירים ולרכוש את הביטוח הזול מכולם, אלא כדי להבין מה מקבלים בתמורה לכסף – איזו תקרת ביטוח גבוהה יותר כדי שתעניק יותר פיצויים בזמן הפעלת הביטוח. בכל חודש מחירי הביטוח משתנים – ואפילו בתכיפות קרובה יותר, וחשוב לעקוב אחר השינויים.

למצוא את המחיר של ביטוח חובה לרכב אונליין
לא ניתן לבצע תשלום ביטוח חובה דרך האינטרנט, מה שכן ניתן לעשות זה להשוות את המחירים אונליין במחשבון ביטוח חובה. המחירים מראים כי אותו נהג יכול לקבל מחיר זול יותר בחברת ביטוח אחרת, אולם לא מפרטים כמה באמת תקבלו על פי אותה פוליסה אילו תגישו תביעה.

אפשר לרכז את הפוליסות ססית מבטח אחד
נכון, יכול להיות מאוד שבביטוח חובה הפוליסה יקרה יותר מאשר חברות אחרות ובאותה חברה בדיוק הביטוח המקיף יהיה המשתלם ביותר. לפעמים משתלם לבטח באותה חברת ביטוח ואולי אפילו לקבל הנחה על שתי פוליסות (לפעמים ישנה הנחה נוספת גם על פוליסות נוספות שבאותה חברת ביטוח: ביטוח חיים, דירה, תאונות אישיות וכן הלאה).

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר